banner461

Kardelen Eğitim Kurumu Öğrencilerinin Batı Karadeniz Turu

Kardelen Eğitim Kurumu Öğrencilerinin Batı Karadeniz Turu
02 Mayıs 2016 Pazartesi 10:30

banner143
banner134
Geçtiğimiz hafta 3 günlük Batı Karadeniz turuna çıkan Kardelen Eğitim Kurumu öğrencileri muhteşem bir gezi sonrası Nevşehir’e döndüler.
Kardelen Eğitim Kurumları Fen ve Anadolu Lisesi öğrencileri ile birlikte Kardelen Eğitim Kurumları Fen ve Anadolu Lisesi Müdürü Mürsel MERT, Müdür Yardımcısı Mehtap KULAÇ ve coğrafya öğretmeni aynı zamanda gezi gözlem kolu başkanı Zeliha GÜNEY gezide yer aldı.
Üç gün kadar süren Batı Karadeniz turunda Kardelenli öğrenciler tarihi ve turistik birçok yeri gezerken Karadeniz’in muhteşem doğal güzelliği karşısında büyülendiler. Sinop, Kastamonu, Amasya, Bartın, Bolu Abant, Safranbolu gibi bir çok il ve ilçeleri gezerken Safranbolu evleri Abant gölü gölcük, gibi birçok doğal mekanları tur içerisinde gezip görme fırsatı buldular. Kardelen Fen ve Anadolu Liseleri Müdürü Mürsel MERT, Müdür Yardımcısı Mehtap KULAÇ ve coğrafya öğretmeni Zeliha GÜNEY gezinin her aşamasında Kardelenli öğrencilere hem rehberlik ettiler hem de birlik beraberlik içerisinde hareket ederek meydana gelebilecek olumsuzluklara yer vermediler. Muhteşem üç günlük Batı Karadeniz turu Kardelenli öğrencilerin çektikleri birbirinde güzel fotoğraf kareleri ile ölümsüzleşirken Kardelen hatıraları albümünde yerlerini aldılar.
 2016 YGS de Türkiye dereceleri elde ederek eğitim – öğretimde Nevşehir’in Lider ve en başarılı eğitim kurumu olan Kardelen Eğitim Kurumları öğrencilerinin başarılarını sürekli olarak düzenlediği etkinlikler, geziler, çeşitli faaliyet ve hediyeler ile ödüllendiriyor.

 

Kaynak: Yayıncı FİB Haber
banner15

İlgili Galeriler
Yorum yapabilmek için üye girişi yapmanız gerekmektedir. Üye değilseniz hemen üye olun.