banner461
banner195

Kardelen Eğitim Kurumu TÜBİTAK Projesi İle Nevşehir'i Temsil Edecek

TÜBİTAK tarafından düzenlenen ortaöğretim araştırma projeleri Kayseri Bölge yarışmasında Kardelen Eğitim Kurumları öğrencileri İlimizi temsil edecek.

Kardelen Eğitim Kurumu TÜBİTAK Projesi İle Nevşehir'i Temsil Edecek
14 Mart 2016 Pazartesi 12:30

banner143
Kardelen Eğitim Kurumu TÜBİTAK Projesi İle İlimizi Temsil Edecek
İlgili Galeriye Git
banner134
Kardelen Eğitim Kurumları Fen ve Anadolu Lisesi müdürü Mürsel MERT ; Hazırlanan  projeler ile Kardelenli öğrencilerimiz , gelecekteki küresel sorunlara çözüm üretici , eleştirel bir bakış açısı kazanma şansı bulmaktadır. Ulu önder  M. Kemal ATATÜRK derki;  ‘’ Gençliği yetiştiriniz , onlara ilim ve irfanın (kültürün) müspet fikirlerini veriniz. İstikbalin aydınlığına onlarla kavuşacaksınız. Hür fikirler tatbik (uygulama) mevkiine konduğu vakit Türk milleti yükselecektir .’’
Okul Müdürü Mürsel MERT bizler gelecek nesillerin mimarı olarak Ulu Önder Atatürk’ün yolundan gitmekten onur duyuyoruz dedi . Gelecek nesillerimiz olan öğrencilerimizin her türlü çalışmalarında yanında bulunarak onların gelişimine destek olduklarını  ve elde ettikleri başarılar ile gurur duyduklarını dile getiren MERT, Kardelen Eğitim Kurumları olarak bu ve buna benzer projeler ile İlimizi temsil etmeye devam edeceklerini söyledi.
 Son olarak MERT , projeye katkısı olan Kardelenli öğrencileri ve öğretmenleri tebrik ederek başarıların devamını diledi.

 

Kaynak: Yayıncı FİB Haber
banner15

İlgili Galeriler
Yorum yapabilmek için üye girişi yapmanız gerekmektedir. Üye değilseniz hemen üye olun.