banner461
banner195

Kardelen Fen ve Anadolu Liselerine Büyük İlgi

Nevşehir’in üniversite yerleştirme sonuçlarında en çok üniversite kazandıran Özel Kardelen Fen Lisesi ve Anadolu Lisesi kontenjanları doldu.

Kardelen Fen ve Anadolu Liselerine Büyük İlgi
25 Eylül 2014 Perşembe 13:29

banner143
banner134
 KARDELEN FEN VE ANADOLU LİSELERİNE BÜYÜK İLGİ

Nevşehir’in üniversite yerleştirme sonuçlarında en çok üniversite kazandıran Özel Kardelen Fen Lisesi ve Anadolu Lisesi kontenjanları doldu.

2014 – 2015 eğitim öğretim yılının başlamasıyla birlikte Özel Kardelen Fen ve Özel Kardelen Anadolu Lisesi kontenjanlarının dolduğunu açıklayan Lise Müdürü Sedat Ceylan gösterilen ilgiden son derece mutlu olduklarını ifade etti. Kardelen Fen ve Anadolu Lisesi Müdürü Sedat Ceylan, ‘’Öncelikle şunu belirtmeliyim ki son yılarda Nevşehir’de büyük başarılara imza atan Kardelen Fen Lisemiz ve Kardelen Anadolu Lisemiz büyük ilgi görmeye devam ediyor. Son iki yılda Tıp Fakültesi kazandıran tek Özel Anadolu Lisesi olmamız ise Kardelen Anadolu Lisesi’nin diğer özel Anadolu liselerinden ne kadar farklı bir eğitim sistemi ile öğrencilerimizi geleceğe hazırladığımız hiç şüphesiz bunun en büyük kanıtıdır. Özel Kardelen Anadolu Liseli olmak ayrıcalıktır. Özel Kardelen Anadolu Lisesini diğer özel Anadolu liseleri arasında eğitim farkını ortaya koyan öğretmenlerimize ve öğrencilerimize teşekkür ediyorum. Yine 2014-2015 eğitim öğretim yılında Özel Kardelen Fen Lisemizin kontenjan sayısı artmıştır. Özel Kardelen Fen Lisesi kontenjanlarımızın artırılmasını ilan etmemiz ile kontenjanlarımızın dolması aynı anda olması bizleri son derece mutlu etmiştir. Özel Kardelen Fen Lisemize ve Özel Kardelen Anadolu Lisemize büyük ilgi gösteren tüm Nevşehir halkına teşekkür ediyoruz’’ şeklinde konuştu.


Kaynak: Yayıncı FİB Haber
banner15

İlgili Galeriler
Yorum yapabilmek için üye girişi yapmanız gerekmektedir. Üye değilseniz hemen üye olun.