banner461
banner195

Kardelen Futbol Takımı Afyon’da Fırtınalar Estirdi

Geçtiğimiz günlerde yapılan Nevşehir okullar arası futbol şampiyonasında Nevşehir şampiyonu olan Kardelen Eğitim Kurumları futbol takımı Afyonda İlimizi temsil etti.

Kardelen Futbol Takımı Afyon’da Fırtınalar Estirdi
11 Nisan 2016 Pazartesi 14:52

banner143
Kardelen Futbol Takımı Afyon’da Fırtınalar Estirdi
İlgili Galeriye Git
banner134
Okullar arası düzenlenen futbol şampiyonasında fırtınalar estiren ve rakiplerinin korkulu rüyası olan Kardelen Eğitim Kurumları futbol takımı elde ettiği başarılar ile adından sürekli söz ettiriyor. Nevşehir şampiyonluğunun ardından İlimizi gruplarda temsil etme hakkı kazanan Kardelen futbol takımı Afyonda da rakiplerinin korkulu rüyası oldu.
Birçok ilden güçlü takımların katıldığı turnuvada kıyasıya mücadeleler oldu.  Birbirinden yetenekli futbolcuları ve teknik ekibiyle başarıdan başarıya koşan Kardelenler Afyondaki grup müsabakalarında grup ikincisi olarak büyük başarı gösterdi. Grubunda birçok güçlü takımın yer aldığı Kardelen futbol takımı grup birincisi olan rakibini de yenmeyi başardı. Talihsiz bir beraberliğin ardından grup ikincisi olan Kardelen futbol takımı oynadığı oyunla grubun gözde takımı olmayı başardı.
İstanbul, Kocaeli ve Bursa gibi büyük şehir takımlarına karşı üstün bir performans göstererek İlimizin en iyi şekilde temsil etmeyi başaran Kardelen futbol takımına göstermiş oldukları başarıdan dolayı tebrik ediyor, başarılarının devamını diliyoruz.

 

Kaynak: Yayıncı FİB Haber
banner15

İlgili Galeriler
Yorum yapabilmek için üye girişi yapmanız gerekmektedir. Üye değilseniz hemen üye olun.