banner461
banner195

Kardelen Günleri Başladı

Nevşehir Özel Kardelen Koleji tarafından bu yıl ikincisi düzenlenen Kardelen Günleri Forum Kapadokya Alışveriş ve Yaşam Merkezi’nde başladı.

Kardelen Günleri Başladı
11 Haziran 2013 Salı 15:44

banner143
banner134

 KARDELEN GÜNLERİ FORUM KAPADOKYA ALIŞVERİŞ VE YAŞAM MERKEZİ’NDE BAŞLADI

Nevşehir Özel Kardelen Koleji tarafından bu yıl ikincisi düzenlenen Kardelen Günleri Forum Kapadokya Alışveriş ve Yaşam Merkezi’nde başladı.

Forum Kapadokya A.V.M’ de düzenlenen 2. Kardelen Günleri açılışına Nevşehir Vali Yardımcısı Ünal Çakıcı, Neşehir Belediye Başkan Yardımcısı Atilla Seçen, Milli Eğitim Müdürü Abdulgafur Büyükfırat, Özel Kardelen Koleji Genel Müdürü Ali Kaplan, Forum Kapadokya Genel Müdürü Ersin Bal, okul müdürleri ve çok sayıda vatandaş katıldı.  Kardelen Günleri etkinlikleri kapsamında öğrenciler kendilerince hazırlamış oldukları resimler ve çeşitli görselleri sergilerken programa katılan vatandaşların büyük bir beğenisini topladı.

Özel Kardelen Koleji Genel Müdürü Ali Kaplan yapmış olduğu açıklamada 2. Kardelen Günlerinin 3 gün boyunca devam edeceğini ve bugünler de öğrencilerin sergilerinin gezilebileceğini söylerken şunları kaydetti.

‘’ Özel Kardelen Koleji olarak bu yıl ikincisini düzenlemiş olduğumuz Kardelen Günleri bugün itibarıyla başladı. Kardelen günlerimiz 13 Haziran akşamına kadar Forum Kapadokya Alışveriş ve Yaşam Merkezi’nde devam edecek. Burada ki etkinliklerimizde öğrencilerimiz tarafından hazırlanan resim sergileri ve yine Fen ve Matematik derslerinde yapılan projeler öğrencilerimiz tarafından sergilenmektedir. Sergimizi ve etkinliklerimize tüm Nevşehir halkını bekleiyoruz. Ayrıca bizlere desteklerini esirgemeyen Forum Kapadokya Genel Müdürü Ersin Bal olmak üzere tüm forum Kapadokya Alışveriş ve Yaşam Merkezi yetkililerine teşekkür ediyoruz’’dedi.


Kaynak: Yayıncı FİB Haber
banner15

İlgili Galeriler
Yorum yapabilmek için üye girişi yapmanız gerekmektedir. Üye değilseniz hemen üye olun.