banner461
banner195

''Kardelen Günleri'' Muhteşem Bir Finalle Sona Erdi

Nevşehir Özel Kardelen Koleji tarafından bu yıl ikincisi düzenlenen ''Kardelen Günleri'' büyük ilgi gördü.

''Kardelen Günleri'' Muhteşem Bir Finalle Sona Erdi
15 Haziran 2013 Cumartesi 14:13

banner143
banner134

 Nevşehir Özel Kardelen Koleji tarafından bu yıl ikincisi düzenlenen ''Kardelen Günleri'' büyük ilgi gördü.

Özel Kardelen Koleji tarafından Forum Kapadokya Alışveriş ve Yaşam Merkezi'nde bu yıl ikincisi düzenlenen Kardelen Günleri'ne Nevşehir halkı büyük ilgi gösterdi. 10 Haziran Salı günü Kardelen Günlerinin açılışından son güne kadar Kardelen Koleji öğrencileri tarafından birbirinden güzel gösteriler programı izlemeye gelen Nevşehir halkı tarafından büyük beğeni topladı. Bu yıl ikincisi düzenlenen Kardelen Günleri ile ilgili olarak Özel Kardelen Koleji Genel Müdürü Ali Kaplan gösterilen ilgiden dolayı tüm Nevşehir halkına teşekkür ederken şunları kaydetti.

'' Özel Kardelen Koleji tarafından bu yıl ikincisini düzenlemiş olduğumuz Kardelen Günleri gerçekten büyük bir ilgi gördü. Kardelen Günlerinin açılışını gerçekleştiren Nevşehir Vali Yardımcısı Ünal Çakıcı, Milli Eğitim Müdürü Abdulgafur Büyükfırat ve Nevşehir Belediye Başkanı Atilla Seçen'e teşekkür ediyorum. Öğrencilerimiz üç gün boyunca hazırlamış oldukları birbirinden güzel çeşitli gösterileri programı izlemeye gelen Nevşehir halkının beğenisini kazandı. Kardelen Günlerinde emeği geçen başta öğretmenlerimiz olmak üzere tüm öğrencilerimize ve bizleri Kardelen Günlerinde yalnız bırakmayan tüm Nevşehir halkına teşekkür ediyorum''diye konuştu.

Özel Kardelen Koleji Genel Müdürü Ali Kaplan ayrıca Kardelen Günlerinde kendilerine desteklerini esirgemeyen Forum Kapadokya Genel Müdürü Ersin Bal başta olmak üzere tüm Forum Kapadokya Alışveriş ve Yaşam Merkezi yetkililerine de teşekkür etti.


Kaynak: Yayıncı FİB Haber
banner15

İlgili Galeriler
Yorum yapabilmek için üye girişi yapmanız gerekmektedir. Üye değilseniz hemen üye olun.