banner461
banner195

Kardelen Koleji 2 Ulusal Kalite Etiketi 1 Avrupa Kalite Etiketi Kazandı

Nevşehir’in eğitimde ki lider okulu Özel Kardelen Koleji 2013 yılında da başarılara doymuyor.

Kardelen Koleji 2 Ulusal Kalite Etiketi 1 Avrupa Kalite Etiketi Kazandı
07 Aralık 2013 Cumartesi 12:17

banner143
banner134

 Nevşehir’in eğitimde ki lider okulu Özel Kardelen Koleji 2013 yılında da başarılara doymuyor.

Nevşehir’in eğitimde ki tek lider okulu olan Özel Kardelen Koleji 2013 yılında 2 Ulusal Kalite Etiketi, 1 Avrupa Kalite Etiketi olmak üzere 3 ödül birden kazandı. Özel Kardelen Koleji’nin kazanmış olduğu kalite etiket ödülleri ise Nevşehir Valisi Mehmet Ceylan tarafından Özel Kardelen Koleji Genel Müdürü Ali Kaplan’a ve İngilizce öğretmeni Joanna Soltysıak’a verildi.

Nevşehir Valiliği’nde düzenlenen ödül töreninde kısa bir konuşma yapan Nevşehir Valisi Mehmet Ceylan ilimizde Avrupa ve Ulusal etiket almaya hak kazanan okullarımızı tebrik ediyorum. Özellikle Kardelen Koleji’nin elde etmiş olduğu başarıların devamını diliyorum. Umut ediyorum ki Kardelen Koleji ilimize bir çok başarılı sonuçlar kazandırmaya devam edecektir. Bu başarı da emeği geçen başta Kardelen Koleji Genel Müdürü Ali Kaplan’a proje öğretmenimize ve öğrencilerimize teşekkür ediyorum’’diye konuştu.

Nevşehir Valisi Mehmet Ceylan’ın konuşmasının ardından ise ödül törenine geçildi. Özel Kardelen Koleji ödülünü Nevşehir Valisi Mehmet Ceylan, Kardelen Koleji Genel Müdürü Ali Kaplan’a ve danışman öğretmen Joanna Soltysıak’a takdim etti.

 

Özel Kardelen Koleji Genel Müdürü Ali Kaplan ise yaptığı açıklamada şunları kaydetti. ‘’Nevşehir Özel Kardelen Koleji olarak Nevşehir’e böylesine anlamlı ödül kazandırmış olduğumuz için son derece mutluyuz. Özel Kardelen Koleji olarak 2013 yılında 7 Tıp kazandırmanın haklı gururunu yaşarken birde Ulusal Ajans tarafından böylesine anlamlı bir ödülü Nevşehir’e kazandırmaktan dolayı çok mutluyuz. Bu başarıda emeği geçen öğretmenimiz Joanna Soltysıak’a ve öğrencilerimize teşekkür ediyorum’’dedi.


Kaynak: Yayıncı FİB Haber
banner15

İlgili Galeriler
Yorum yapabilmek için üye girişi yapmanız gerekmektedir. Üye değilseniz hemen üye olun.
Avatar
eksik - 5 yıl önce
gülşehir ve çardak köyü okulları da bu belgeleri aldı milli eğitimin sitesinde var