banner461
banner195

Kardelen Koleji 4. Sınıflar Mezuniyet Töreni Yapıldı

Nevşehir'in eğitimde ki lider okulu Özel Kardelen Koleji 4. sınıflar mezuniyet törenini yapmaya devam ediyor.

Kardelen Koleji 4. Sınıflar Mezuniyet Töreni Yapıldı
06 Haziran 2014 Cuma 12:43

banner143
Kardelen Koleji 4. Sınıflar Mezuniyet Töreni Yapıldı
İlgili Galeriye Git
banner134

 Nevşehir'in eğitimde ki lider okulu Özel Kardelen Koleji 4. sınıflar mezuniyet törenini yapmaya devam ediyor.

 

Özel Kardelen Koleji 4. sınıflar mezuniyet törenleri yapıldı. İlk olarak 4-A sınıfının geçtiğimiz hafta sonu Avanos'ta düzenlenen tören ile mezuniyet töreninin yapılmasının ardından 4-B sınıfının da mezuniyet töreni yapıldı. Kardelen Koleji 4-B sınıfının mezuniyet töreni Nevşehir Hacıbektaş Veli Üniversitesi Tafana Tesislerinde yapıldı. Mezuniyet töreninde Özel Kardelen Kolej Genel Müdürü Ali Kaplan, İlkokul ve Ortaokul Müdürü Özgül Saygılı, öğretmenler, öğrenciler ve öğrenci velileri katıldı.

Nevşehir Hacıbektaş Veli Üniversitesi Tafana Tesislerinde düzenlenen mezuniyet gecesi saygı duruşu ve İstiklal Marşı'nın okunmasıyla başladı. Kardelen Koleji 4 B sınıf öğretmeni Nurten Varır bir konuşma yaptı. Varır, '' Özel Kardelen Koleji Ailesi olarak mezuniyet gecemize hoş geldiniz diyorum. Minik yavrularımızı sizler bana bundan tam dört yıl önce emanet ettiniz. Bizlerde sizlerin emaneti olan minik yavrularımıza dört yıl boyunca geleceğe hazırlamaya çalıştık. Bizlerde çocuklarımızın yeri geldi öğretmeni olduk, yeri geldik bir annesi olduk ve en önemlisi biz bir aile olduk. Bugün çocuklarımızı yeni bir yolculuğa uğurlamanın haklı ve bir o kadar da mutlu gururunu yaşıyorum. Öğrencilerimizin gelecekte çok iyi yerlere geleceğinden en küçük bir şüphem yok. Bugün buradan mezun olan tüm öğrencilerime bundan sonra ki eğitim öğretim hayatlarında başarılar dilerken siz saygı değer öğrenci velilerimize de bu gece bizleri yalnız bırakmadıkları için teşekkür ediyorum''diye konuştu.

Özel Kardelen Koleji mezuniyet gecesi öğrencilerin hazırlamış olduğu koro ve çeşitli drama oyunları ile devam ederken, öğrenci velileri de çocuklarının hazırlamış oldukları mezuniyet gecesi etkinliklerini uzun süre alkışladılar.

Özel Kardelen Koleji öğrencileri tarafından hazırlanan program arasında ise Kardelen Koleji Genel Müdürü Ali Kaplan, İlkokul ve Ortaokul Müdürü Özgül Saygılı, öğretmenler ve öğrenciler mezuniyet yaş pastası kestiler. Yaş pasta kesiminin ardından ise öğrencilere madalya takdimi yapıldı.

Özel Kardelen Koleji 4. sınıflar mezuniyet gecesi hatıra fotoğrafı çekimi ile sona erdi.


Kaynak: Yayıncı FİB Haber
banner15

İlgili Galeriler
Yorum yapabilmek için üye girişi yapmanız gerekmektedir. Üye değilseniz hemen üye olun.