banner461
banner195

Kardelen Koleji 4. Sınıflar Veli Toplantısı Yapıldı

Nevşehir’de Özel Eğitimde gerçek başarının tek adresi olan Özel Kardelen Koleji’nde bugün saat 11.00-13.00 arasında düzenlenen veli toplantısına yoğun katılım sağlandı. Yapılan toplantıya İlköğretim Müdürü Faruk Çamcı, sınıf ve branş öğretmenleri de katıldı.

Kardelen Koleji 4. Sınıflar Veli Toplantısı Yapıldı
10 Mart 2018 Cumartesi 16:15

banner143
banner134
Özel Kardelen Koleji Konferans Salonunda gerçekleştirilen veli toplantısı slayt sunuma ile başladı. İlköğretim Müdürü Faruk Çamcı açılış konuşmasında velilere şunları söyledi; “Kurum olarak seri ve sistemli bir şekilde ilerliyoruz. Öğretmenlerimiz anlayışlılık ve babancık gösterirken ilkelerinden de taviz vermiyoruz. Seri ve düzenli çalışan, okulun alt yapısı içinde sistemli şekilde olarak veli öğretmen işbirliği içinde imkan ve olanaklarımızı en iyi şekilde kullanarak hizmet vermeye devam ediyoruz.
Kardelen Koleji Ortaokulu olarak rehberlik adına neler yapıldığından bahseden Rehberlik Öğretmeni Deniz Uçar Cengiz, değerler eğitimi etkinliğinden, kompozisyon yarışmalarına değin birçok rehberlik hizmeti verdiklerini dile getirdi. “ Öğrencilerimizi daha iyi tanımak adına anketler verimli çalışmayı öğretecek seminerler düzenliyoruz. İhtiyaç ve özelliklere göre belirlediğimiz alanlarla ilgili çalışmalar yapıyoruz.” Diyerek rehberlik servisinin çalışma disiplini hakkında da bilgiler verdi.

Kaynak: Yayıncı FİB Haber
banner15

İlgili Galeriler
Yorum yapabilmek için üye girişi yapmanız gerekmektedir. Üye değilseniz hemen üye olun.