banner461
banner195

Kardelen Koleji 4. Sınıflarından Kitlesel Başarı

Geçtiğimiz haftasonu büyük katılımla gerçekleşen Kardelen Koleji Bursluluk sınavlarında 4. Sınıf düzeyinde de en başarılı sonuç Kardelen öğrencilerinin oldu.

Kardelen Koleji 4. Sınıflarından Kitlesel Başarı
11 Ocak 2019 Cuma 17:31

banner143
banner134

Diğer kademelerde de üstün başarılar elde eden Kardelenler 7. Sınıflarda ilk dört derecenin tamamını almışlardı. Ortaokulda olduğu gibi İlkokuldan da ilk sıraları alan Kardelen öğrencileri 1000’in üzerinde katılımın olduğu sınavda ilk 100 derecenin 20’sini elde etmişlerdir.

Son yıllardaki, fiziki gelişimi,  kadrosunun güçlenmesi ve akademik başarılarıyla dikkatleri üzerine toplayan Kardelen Koleji, büyük bir ciddiyet ve hassasiyetle yürüttüğü bursluluk sınavlarında da gösterdiği düzen ve ciddiyet ile beğeni toplamaya devam ediyor.

Bursluluk sınavları hakkında açıklamalarda bulunan Kardelen Koleji İlköğretim Müdürü  Faruk Çamcı “ Her zaman bursluluk sınavlarımızın ciddiyeti, disiplin ve tutarlığından bahsettik. Elde edilen başarılarla da bunların meyvesini alıyoruz. Öğrencilerimizi yetiştiren ve görevlerini büyük bir ciddiyetle yerine getiren Kardelen Koleji Öğretmenlerimize teşekkür ediyor, sınavlarda başarı gösteren öğrencilerimizi ve ailelerini kutluyorum. Sınavlarımıza büyük ilgi gösteren Nevşehir halkına da ayrıca teşekkür ediyorum.” Dedi.


Kaynak: Yayıncı FİB Haber
banner15

İlgili Galeriler
Yorum yapabilmek için üye girişi yapmanız gerekmektedir. Üye değilseniz hemen üye olun.