banner461
banner195

Kardelen Koleji Burs Ödüllü Deneme Sınavına Rekor Katılım

Nevşehir Özel Kardelen Koleji tarafından 4 ve 5. sınıf öğrencileri için yapılan Burs Ödüllü Deneme sınavına il genelinden Bin 500 öğrenci katıldı.

Kardelen Koleji Burs Ödüllü Deneme Sınavına Rekor Katılım
06 Nisan 2013 Cumartesi 12:13

banner143
banner134

 Özel Kardelen Koleji tarafından yapılan 4 ve 5. sınıflara yapılan deneme sınavına il genelinden bin beş yüz öğrenci katıldı. Özel Kardelen Koleji Genel Müdürü Ali Kaplan Kardelen Koleji tarafından yapılan deneme sınavına gösterilen yoğun ilgiden dolayı tüm öğrencilere ve öğrencileri velilerine teşekkür ederken şunları kaydetti.

 

'' Özel Kardelen Koleji olarak 4 ve 5. sınıflar için yapmış olduğumuz burs ödüllü deneme sınavımıza il genlinden bin beş yüz öğrenci katıldı. Bu gerçekten rekor bir katılım. Okulumuz tarafından yapılan bu deneme sınavına gösterilen ilgiden dolayı tüm öğrencilerimize ve öğrenci velilerimize teşekkür ediyorum. Yapmış olduğumuz deneme sınavımıza ilçelerimizin tamamından öğrenciler katılırken, öğrencilerimize ücretsiz olarak servis kaldırdık. Özel Kardelen Koleji olarak 6,7 ve 8. sınıflar için yapacağımız deneme sınavı içinde kayıtlarımız Perşembe günü itibarıyla sona erdi. Katılımın çok fazla olduğu bu sınavımıza da bin beş yüz öğrenci başvuru yaptı. Ben yeniden tim Nevşehir halkına okulumuzun deneme sınavına göstermiş oldukları yoğun ilgiden dolayı teşekkür ediyorum''diye konuştu.

 

Özel Kardelen Koleji'nde deneme sınavına katılan öğrencilerin velilerine ise Kardelen Koleji Eğitim Danışmanı Doç. Dr. Mustafa Şanal tarafından kapalı spor salonunda bir konferans verildi. Konferansta konuşana Doç. Dr Mustafa Şanal öğrenci velilerine vermiş olduğu seminerde anne, baba ve çocuk iletişimi konusunda bilgiler aktardı. Doç Dr. Şanal tarafından verilen seminer yaklaşık olarak iki saat sürdü.

 

Özel Kardelen Koleji tarafından yapılan Burs Ödüllü Deneme sınavına yaklaşık olarak 3 bin öğrenci katılırken sınav sonuçları ise hafta içerisinde www.kardelenkoleji.k12.tr internet adresinden açıklanacak.

 


Kaynak: Yayıncı FİB Haber
banner15

İlgili Galeriler
Yorum yapabilmek için üye girişi yapmanız gerekmektedir. Üye değilseniz hemen üye olun.
Avatar
habibe özer - 5 yıl önce
ben bu sınava katıldım lütfen biraz önce yayınlayın cevap anahtarını
Avatar
oguzhan taspinar - 3 yıl önce
Sinavda binlerce kisi varmis kalabalikti
Avatar
bahar yıldız - 3 yıl önce
sınav sonuçları nerde