banner461
banner195

Kardelen Koleji Bursluluk Sınavına Yoğun İlgi

Nevşehir Özel Kardelen Koleji tarafından 6 ve 7 Nisan tarihlerinde yapılacak olan burs ödüllü deneme sınavına öğrenciler ve öğrenci veliler büyük ilgi gösteriyor.

Kardelen Koleji Bursluluk Sınavına Yoğun İlgi
04 Nisan 2013 Perşembe 11:25

banner143
banner134

 Özel Kardelen Koleji tarafından 6 Nisan Cumartesi günü ve 7 Nisan Pazar günü il genelinde yapılacak olan burs ödüllü deneme sınavına başta il merkezinde ki öğrenciler olmak üzere ilçelerde okuyan öğrenciler de büyük ilgi gösterdi. Özel Kardelen Koleji İlkokul ve Ortaokul Müdürü Özgül Saygılı yaptığı açıklamada burs ödüllü deneme sınavına yoğun ilgi gösteren öğrencilere, öğrenci velilerine teşekkür etti. Saygılı açıklamasında şunları kaydetti.

 

'' Özel Kardelen Koleji olarak 6 Nisan Cumartesi günü ilkokul 4 ve ortaokul 5. sınıf öğrencilerine yönelik yapacağımız burs ödüllü deneme sınavına gösterilen ilgi bizleri son derece mutlu etti. Yine aynı şekilde 7 Nisan Pazar günü okulumuz tarafından yapılacak olan 6, 7 ve 8. sınıf öğrencilerine yönelik yapılacak olan deneme sınavına da ilgi oldukça fazla. Kardelen Koleji tarafından yapılacak olan bu deneme sınavlarına gösterilen ilgiden dolayı öğrencilere ve öğrenci velilerine teşekkür ediyorum. 6 Nisan tarihinde 4 ve 4. sınıflara yapılacak olan deneme sınavımıza öğrencilerimiz okulumuz tarafından kaldırılacak olan serviler ile gelebilecekler ve yine aynı şekilde tekrar bırakılacaklardır. Aynı şekilde pazar günü yapılacak olan deneme sınavımız için de okulumuz tarafından servisler kaldırılacaktır. Ben yeniden gösterilen bu ilgiden dolayı Nevşehir'de ki tüm öğrencilere ve öğrenci velilerine teşekkür ediyorum''diye konuştu.


Kaynak: Yayıncı FİB Haber
banner15

İlgili Galeriler
Yorum yapabilmek için üye girişi yapmanız gerekmektedir. Üye değilseniz hemen üye olun.