banner461
banner195

Kardelen Koleji E-Twinning Kalite Etiketi İle Ödüllendirildi

Nevşehir'in eğitimdeki lider okulu 2013 LYS' de 7 Tıp Fakültesi kazandıran ve 86 öğrencisini üniversiteli yapmanın haklı gururunu yaşayan Özel Kardelen Koleji'ne bir ödül de Ulusal Ajans tarafından verildi.

Kardelen Koleji E-Twinning  Kalite Etiketi İle Ödüllendirildi
23 Eylül 2013 Pazartesi 13:35

banner143
banner134

 ÖZEL KARDELEN KOLEJİ E-TWİNNİNG KALİTE ETİKETİ İLE ÖDÜLLENDİRİLDİ

Nevşehir'in eğitimdeki lider okulu 2013 LYS' de 7 Tıp Fakültesi kazandıran ve 86 öğrencisini üniversiteli yapmanın haklı gururunu yaşayan Özel Kardelen Koleji'ne bir ödül de Ulusal Ajans tarafından verildi.Nevşehir Özel Kardelen Koleji '' Özel Kardelen Koleji "Who wants to play with us?" (Bizimle kim oynamak istiyor?) adlı  e-twinning projesi ile  "Ulusal Kalite Etiketi" ödülü kazandı.

Özel Kardelen Koleji "Who wants to play with us ?" (Bizimle kim oynamak istiyor ?) adlı e-twinning projesi  "Ulusal Kalite Etiketi" ödülü kazandı. 25.06.2012 tarihinde başvurusu yapılıp kabul edilen, Fransa (Öğretmen Florence Dorolez) ve Türkiye (Öğretmen Joanna Gürpınar) olarak kuruculuğunu üstlenmiş olduğu ve Portekiz, Almanya, Polonya, Romanya, Fransa ve Türkiye olarak ortaklaşa yürütülen  "Who wants to play with us?" (Bizimle kim oynamak istiyor ?) adlı e-twinning projesi “Ulusal Kalite Etiketi” ile ödüllendirildi. 

Özel Kardelen Koleji genel Müdürü Ali Kaplan ise yaptığı açıklamada Özel Kardelen Koleji olarak ''e-twinning'' Kalite Etiketi almış olduklarından dolayı son derece mutlu olduklarını kaydetti. Kaplan açıklamasında şunları söyledi.

'' Özel Kardelen Koleji olarak 3-twinning kalite etiketi almaktan dolayı son derece mutluyuz. Böylesine anlamlı bir başarı elde eden öğretmenlerimizi ve öğrencilerimizi tebrik ediyorum''dedi.

Özel Kardelen Koleji2ne Ulusal Ajans tarafından verilen Kalite Etiketi, Öğrenciler için bu, çalışma gayretlerini güçlendirmekte ve genel olarak okul için, Avrupa'da işbirliği çalışmasında kalite ve açıklığa olan bağlılığı teyit etmektedir. Her ülkedeki Ulusal Destek Servisi (NSS) okullardan ulusal Kalite Etiketi başvurularını değerlendirmektedir. Bir proje geniş bir şekilde aşağıdaki alanlarda mükemmelliği yakalamalıdır: (1) Pedagojik Yenilikçilik ve Yaratıcılık, (2) Müfredat Entegrasyonu, (3) Ortak okullar arasında işbirliği, (4) Bilişim teknolojilerinin yaratıcı kullanımı, (5) Sürdürülebilirlik ve Aktarılabilirlik ve (6) Sonuçlar ve Faydalar gibi avantajları bulunmaktadır. 


Kaynak: Yayıncı FİB Haber
banner15

İlgili Galeriler
Yorum yapabilmek için üye girişi yapmanız gerekmektedir. Üye değilseniz hemen üye olun.