banner461
banner195

Kardelen Koleji Genel Müdürü Kaplan Gazetecileri Unutmadı

Nevşehir Özel Kardelen Koleji Genel Müdürü Ali Kaplan, 10 Ocak Çalışan Gazeteciler Günü dolayısıyla yayınladığı mesajda, gazetecilerin toplumun vicdan ve duygularına tercüman olduğunu ifade etti.

Kardelen Koleji Genel Müdürü Kaplan Gazetecileri Unutmadı
09 Ocak 2013 Çarşamba 12:52

banner143
banner134

 ÖZEL KARDLEN KOLEJİ GENEL MÜDÜRÜ ALİ KAPLAN ‘’ GAZETECİLER TOPLUMUN VİCDAN VE DUYGULARININ TERCÜMANIDIR’’

Nevşehir Özel Kardelen Koleji Genel Müdürü Ali Kaplan, 10 Ocak Çalışan Gazeteciler Günü dolayısıyla yayınladığı mesajda, gazetecilerin kamuoyunu bilgilendirmek için sıcak haber ulaştırma gayreti içerisinde gece gündüz demeden çalıştıklarını ifade ederek, gazetecilerin bu anlamda toplumun vicdan ve duygularına tercüman olduğunu vurguladı.

 

Gazetecilerin zor şartlar altında görev yaptığına değinerek, gazetecilik mesleğinin çok kutsal olduğunu kaydeden Kardelen Koleji Genel Müdürü Ali Kaplan, gazetecilerin ülke ve dünya gündeminde gelişen olayları kamuoyuna anında ve başarıyla ulaştırdıklarını belirterek, çalışan gazetecilere başarılar diledi.

 

"Yerel basın, ilimizin sosyal, kültürel ve ekonomik gelişmesi ve kalkınması için yürütülen projelerin kamuoyuna aktarılmasında büyük önem taşımaktadır" diyen Kaplan, Çalışan Gazeteciler Günü’nü kutlayarak, tüm çalışan gazetecilere sağlıklı, mutlu ve başarılı bir yıl diledi.


Kaynak: Yayıncı FİB Haber
banner15

İlgili Galeriler
Yorum yapabilmek için üye girişi yapmanız gerekmektedir. Üye değilseniz hemen üye olun.