banner461
banner195

Kardelen Koleji, Kırşehir Bil Koleji ile Kardeş Okul Oldu.

Nevşehir’in Lider Eğitim kurumu özel Kardelen Fen ve Anadolu Lisesi, Kardeş Okul Projesi Kapsamında Kırşehir Bil Kolejini Ziyaret Etti.

Kardelen Koleji, Kırşehir Bil Koleji ile Kardeş Okul Oldu.
05 Ocak 2018 Cuma 14:29

banner143
banner134
İç Anadolu Bölgesi’nin en tecrübeli ve en donanımlı en donanımlı öğretmen kadrosuna sahip okulu Özel Kardelen Fen ve Anadolu Lisesi, bölgenin en iyi inovasyon okulu olan Kırşehir Bil Koleji ile kardeş okul oldu. Okul Müdürleri Mürsel MERT ve Mustafa ÇELİK yönetiminde bir araya gelen kurumlar, önümüzdeki dönemlerde uygulanmak üzere bazı kararlar aldılar. İlgili deneyimlerin birbirine aktarılması hususunda düzenlenecek olan etkinlikleri aktaran Özel Kardelen Fen ve Anadolu Lisesi Müdürü Mürsel MERT : “Özel Kardelen Eğitim kurumları olarak bölgenin en tecrübeli ve en donanımlı öğretmen kadrosuna sahip olan okuluyuz. Geçmiş yıllarda yetiştirdiğimiz öğrencilerimizle de birçok şampiyonluk yaşadık. Bilgi, paylaştıkça çoğalır düşüncesinden hareketle de bölgenin en iyi inovasyon okulu olan Kırşehir Bil Koleji ile kardeş okul olduk. Bu bağlamdan hareketle bundan sonra düzenleyeceğimiz ortak deneme sınavları, yapılacak olan ortak öğrenci kampları, yarışmalar ve öğretmen değişim programları çerçevesinde birçok etkinlik yapmak hususunda mutabakat sağladık. İlerleyen zamanlarda da öğrencilerimizi en etkili biçimde yetiştirebilmek amacıyla Kırşehir Bil Kolejiyle birçok etkinlik düzenleyeceğiz.” dedi.
     Özel Kardelen Fen ve Anadolu Lisesi Müdürü Mürsel MERT,  düzenlenen ziyaret esnasında Kırşehir Bil Koleji öğrenci ve öğretmenlerinin öğrencilerine gösterdiği ilgiden dolayı Kırşehir Bil Koleji Müdürü Mustafa ÇELİK’e teşekkürlerini iletti.

 

Kaynak: Yayıncı FİB Haber
banner15

İlgili Galeriler
Yorum yapabilmek için üye girişi yapmanız gerekmektedir. Üye değilseniz hemen üye olun.