banner461

Kardelen Koleji'nde Birinci Sınıf Kayıtları Başladı

Nevşehir'in en tecrübeli ve dinamik kadrosu ile 24 yıldır hizmet veren Kardelen Eğitim Kurumları 2018-2019 eğitim öğretim döneminde de tecrübeleri ve eğitim anlayışları ile Nevşehir'in en iyileri ile yola devam ediyor.

banner503
Kardelen Koleji'nde Birinci Sınıf Kayıtları Başladı
06 Şubat 2018 Salı 10:53

banner143
banner134
Yaptığı eğitim yatırımları ile adından sıkça söz ettiren ve kamu oyunun büyük beğenisini toplayan Kardelen Koleji tecrübeli sınıf öğretmeni kadrosuyla yola devam dedi. Her biri alanında uzman eğitimcilerden oluşan Kardelen Eğitim Kurumları öğretmen kadrosu önümüzdeki eğitim öğretim döneminde de Nevşehir halkına hizmet vermeye devam edecek.
2018-2019 Eğitim öğretim yılında geleceğimizi emanet edeceğimiz ve Nevşehir'in teveccühünü kazanmış sınıf öğretmenleri Ömer GÜRBÜZ, Nurten VARIR ve Harun ÖZCAN olacak.
Değerli öğretmenlerimizin özgeçmişleri ise şu şekilde;
Ömer GÜRBÜZ Sınıf Öğretmeni
Nevşehir’de doğan Ömer Gürbüz. 1983 yılında Gaziantep’te göreve başlamıştır. Gürbüz Aksaray Ortaköy’de 5 yıl görev yaptıktan sonra Nevşehir Kaymaklı Kasabası’nda, Nevşehir 100. Yıl İlköğretim Okulu’nda ve Yeniçeşme İlkokulu’nda görevine devam etmiş, 2014-2015 eğitim ve öğretim yılında Kardelen Koleji’nde göreve başlamıştır.
 
Nurten VARIR Sınıf Öğretmeni
Nevşehir doğumlu olan Nurten Varır; İlk, orta ve lise öğrenimi Nevşehir’de, üniversite eğitimini Gazi Üniversitesi’ne bağlı Kırşehir Eğitim Yüksek Okulu’nda tamamlamıştır. Göreve Nevşehir İçik köyünde başlamış. Sırası ile Kızılcin Köyü, merkez Mihriban Emin İlköğretim okulu ve 20 Temmuz İlköğretim okulunda çalışmıştır. Varır Devlet okullarında 24 yıl görev yaptıktan sonra emekli olmuş. 2010-2011 eğitim-öğretim yılı itibariyle Özel Kardelen Koleji’nde çalışmaya başlamıştır.
 
Harun ÖZCAN Sınıf Öğretmeni
Harun Özcan 1963 yılında Hacıbektaş'ta doğmuş, 1983 yılında Erzurum'da göreve başlamıştır. Erzurum'da 6 yıl görev yaptıktan sonra sırasıyla Avanos ve Nevşehir Merkez'de görev yapmıştır. Son olarak Turgut Akdevelioğlu İlkokulu'ndan emekli olan Özcan, 2014-2015 eğitim öğretim yılında Kardelen Koleji'nde sınıf öğretmeni olarak göreve başlamıştır.


Kaynak: Yayıncı FİB Haber
banner15

İlgili Galeriler
Yorum yapabilmek için üye girişi yapmanız gerekmektedir. Üye değilseniz hemen üye olun.