banner461
banner195

Kardelen Koleji Nevşehir Anadolu Lisesinde Seminer Düzenledi

Nevşehir Özel Kardelen Koleji Eğitim Danışmanı Doç. Dr. Mustafa Şanal Nevşehir Anadolu Lisesi 12. sınıf öğrencilerine yönelik YGS ve LYS konulu bir seminer verdi.

Kardelen Koleji Nevşehir Anadolu Lisesinde Seminer Düzenledi
24 Aralık 2012 Pazartesi 14:49

banner143
banner134

 Özel Kardelen Koleji Eğitim Danışmanı Doç. Dr. Mustafa Şanal Nevşehir Anadolu Lisesi’nde 12. sınıf öğrencilerine vermiş olduğu seminerde YGS ve LYS sınavları öncesinde neler yapacakları konusunda bilgiler verdi. Kardelen Koleji Eğitim Danışmanı Doç.Dr. Mustafa Şanal vermiş olduğu seminerde, sınava çalışırken nelere dikkat edilmeli, sınav kaygısı nasıl giderilir, verimli ders çalışma yolları nasıl kazanılabilir ve ergenliğin ortaya çıkardığı sorunlar ile nasıl baş edilebilir konularında Nevşehir Anadolu Lisesi 12. sınıf öğrencilerine bir seminer verdi. Seminer sonrasında ise 12. sınıf öğrencileri YGS ve LYS sınavları ile ilgili merak ettikleri konuları Doç Dr. Mustafa Şanal’a sordular.

 

Nevşehir Anadolu Lisesi Okul Müdürü Osman Kılıç Özel Kardelen Koleji Genel Müdürü Ali Kaplan’a ve Kardelen Koleji Eğitim Danışmanı Osman Kılıç’a teşekkür etti. Kılıç açıklamasında şunları kaydetti.  ‘’ Özel Kardelen Koleji Eğitim Danışmanı Doç. Dr. Mustafa Şanal bugün okulumuz 12. sınıf öğrencilerine bir seminer düzenledi. Seminerde öğrencilerimize YGS ve LYS sınavları öncesinde nasıl çalışmaları konusunda bilgiler aktardı. Aynı zamanda öğrencilerimizin merak ettikleri soruları tüm içtenliği ile yanıtladı. Okulumuz 12. sınıf öğrencilerine böylesine bir sınav öncesinde bizlere destek veren Özel Kardelen Koleji Genel Müdürü Ali Kaplan’a ve yine Özel Kardelen Koleji Eğitim Danışmanı Doç. Dr. Mustafa Şanal’a teşekkür ediyorum’’

 

Özel Kardelen Koleji Genel Müdürü Ali Kaplan ise açıklamasında 2012-2013 Eğitim Öğretim yılı çerçevesinde geçen yıl olduğu gibi eğitim seminerlerimiz devam ediyor. Bu kapsamda bugün de Nevşehir Merkez Anadolu Lisesi’nde öğrenimlerine devam eden 12. sınıf öğrencilerine bir seminer verdik dedi. Kaplan, ‘’ Özel Kardelen Koleji olarak gerek okul öğrenci ve öğrenci velilerimize gerekse de il genelinde bizlerden seminer talep eden okullarımıza Doç. Dr. Mustafa Şanal tarafından seminer veriyoruz. Geçtiğimiz hafta Kaymaklı İlköğretim Okulunda vermiş olduğumuz seminerimize gerek öğrenciler gerekse de öğrenci velileri büyük ilgi gösterdi. Nevşehir Anadolu Lisesi 12. sınıf öğrencileri de yapmış olduğumuz seminere gerçekten büyük bir ilgi gösterdi. Bizlere gösterilen misafirperverlikten dolayı başta okul müdürü Osman Kılıç olmak üzere okul idarecilerine, öğretmenlere ve öğrencilere teşekkür ediyorum. Özel Kardelen Koleji olarak bizlerden öğrencilere ve öğrenci velilerine seminer talep eden okullarımıza da kapımız her zaman açık’’diye konuştu.


Kaynak: Yayıncı FİB Haber
banner15

İlgili Galeriler
Yorum yapabilmek için üye girişi yapmanız gerekmektedir. Üye değilseniz hemen üye olun.