banner461
banner195

Kardelen Koleji Öğrencileri Slovokya'da...

Nevşehir Özel Kardelen Koleji öğrencileri Comenius projesi kapsamında Slovakya'ya gitti.

Kardelen Koleji Öğrencileri Slovokya'da...
15 Mayıs 2014 Perşembe 11:37

banner143
banner134

Nevşehir'in eğitimde ki 20 yıllık gururu Özel Kardelen Koleji Nevşehir'de Ulusal ajans tarafından iki Comenius projesi kabul edilen tek okul olurken bu kapsamda öğretmen ve öğrencileri Slovakya ziyaretini gerçekleştiriyor.

2012-2013 eğitim öğretim yılı içerisinde Özel Kardelen Koleji'nin misafiri olarak Comenius projesinden ilimize gelen Slovakya heyeti bölgemizde çeşitli gezi ve incelemelerde bulunmuş ve ilimizden ayrılmışlardı. 2013-2014 eğitim öğretim yılı içerisinde ise Özel Kardelen Koleji öğretmen ve öğrencileri Comenius projesi kapsamında Slovakya ziyaretinde bulunarak bu ülkenin gelenek ve göreneklerini, yaşam tarzlarını incelemelerde bulunuyor.

Özel Kardelen Koleji Genel Müdürü Ali Kaplan yaptığı açıklamada öğretmen ve öğrencilerimiz Comenius projesi kapsamında Slovakya ziyaretinde bulunuyorlar dedi. Kaplan, '' Öncelikle Ulusal Ajans tarafından Nevşehir'de iki Comenius Projesi kabul edilen tek okul olmanın haklı gururunu yaşıyoruz. Bu kapsamda öğretmen ve öğrencilerimiz altı gün boyunca Slovakya ziyaretinde bulunuyorlar. Öğretmen ve öğrencilerimiz Slovakya ziyareti boyunca bu ülkenin geleneklerini ve yaşam tarzlarını yakından inceleme fırsatı bulmuş olmaktadırlar. Comenius projesinde emeği geçen öğretmen ve öğrencilerimizi tebrik ediyorum''diye konuştu.


Kaynak: Yayıncı FİB Haber
banner15

İlgili Galeriler
Yorum yapabilmek için üye girişi yapmanız gerekmektedir. Üye değilseniz hemen üye olun.