banner461
banner195

Kardelen Koleji Öğrencileri Üniversite Gezilerine Devam Ediyor

Nevşehir Özel Kardelen Koleji Anadolu ve Fen Lisesi öğrencileri KKTC'de bulunan Yakın Doğu Üniversitesi gezisinden sonra da İstanbul'da bulunan çeşitli üniversiteleri ziyaret ederek bölümler hakkında bilgiler aldılar.

Kardelen Koleji Öğrencileri Üniversite Gezilerine Devam Ediyor
29 Mayıs 2013 Çarşamba 11:25

banner143
banner134
Özel Kardelen Anadolu ve Fen lisesi öğrencileri İstanbul'da bulunan çeşitli üniversiteleri ziyaret ederek burada bulunan bölümler hakkında bilgiler aldılar. Özel Kardelen Koleji öğrencileri Çapa Tıp Fakültesi, Cerrahpaşa Tıp Fakültesi'nin yanı sıra Bigi Üniversitesi ve İTÜ gibi üniversiteleri ziyaret etti.

Özel Kardelen Koleji Anadolu ve Fen Lisesi Müdür Vekili Mehtap Kulaç yaptığı açıklamada Özel Kardelen Koleji olarak üniversite ziyaretlerinin devam ettiğini kaydetti. Kulaç, '' Özel Kardelen Anadolu ve Özel Kardelen Fen Lisesi öğrencilerimiz Kuzey Kıbrıs Türk Cumhuriyeti'nde bulunan Yakın Doğu Üniversitesi ziyaretinden sonra da İstanbul'da bulunan üniversiteleri ziyaret ettiler. Öğrencilerimiz başta İTÜ olmak üzere Bilgi Üniversitesi, Çapa Tıp Fakültesi, Cerrah Paşa Tıp Fakültesi gibi çeşitli bölümleri de gezerek bu bölümler hakkında bilgiler aldılar. Özel Kardelen Koleji olarak bu tür gezilerimiz önümüzde ki yıllarda da devam edecektir''diye konuştu.

Özel Kardelen Koleji öğrencileri İstanbul'da bulunan çeşitli üniversiteleri gezmenin yanı sıra İstanbul'un tarihi mekanlarını da gezdiler.


Kaynak: Yayıncı FİB Haber
banner15

İlgili Galeriler
Yorum yapabilmek için üye girişi yapmanız gerekmektedir. Üye değilseniz hemen üye olun.