banner461
banner195

Kardelen Koleji Öğrencilerinden Ünver'e Ziyaret

İlköğretim Haftasının başlaması nedeniyle Özel Kardelen Koleji Ortaokulu öğrencileri, Nevşehir Belediye Başkanı Hasan Ünver’i ziyaret etti.

Kardelen Koleji Öğrencilerinden Ünver'e Ziyaret
18 Eylül 2013 Çarşamba 11:44

banner143
banner134

 KARDELEN KOLEJİ ÖĞRENCİLERİNDEN BELEDİYE BAŞKANI HASAN ÜNVER'E ZİYARET

 

İlköğretim Haftasının başlaması nedeniyle Özel  Kardelen Koleji  Ortaokulu öğrencileri, Nevşehir Belediye Başkanı Hasan Ünver’i ziyaret etti. 

Özel Kardelen Koleji Ortaokulu 5. Sınıf öğrencileri Selin Doğan, Ahmet Güdücü ve Merve Can, Türkçe öğretmenleri Yeliz Özer başkanlığında Nevşehir Belediye Başkanı Hasan Ünver’i ziyaret etti. 

Özel Kardelen Koleji Türkçe Öğretmeni Yeliz Özer, Nevşehir Belediye Başkanı Hasan Ünver'i kendilerini kabul ettiği için teşekkür ederken yeni öğretim yılına Özel Kardelen Koleji olarak hazır olduklarını, 2013-2014 eğitim öğretim yılında da Özel Kardelen Koleji olarak bir çok başarılara imza atacaklarını söyledi. Çocuklardan düzenli bir şekilde ders çalışmalarını isteyen Belediye Başkanı Ünver “Düzenli ders çalışmanın yanında mutlaka oyunda oynayın. Oyun oynamak sizin en temel hakkınız. Ama her şeyde olduğu gibi buna da bir düzey getirin. Örneğin bal, besin değeri oldukça yüksek bir besin kaynağı. Önünüze bir teneke bal konulduğunda hepsini bir anda yiyemediğiniz gibi öğrencilik döneminizin her dönemini tamamen ders çalışarak geçirin de demiyorum, oyuna da mutlaka zaman ayırın. ”dedi. 


Kaynak: Yayıncı FİB Haber
banner15

İlgili Galeriler
Yorum yapabilmek için üye girişi yapmanız gerekmektedir. Üye değilseniz hemen üye olun.