banner461
banner195

Kardelen Koleji Öğrencilerine Diş Sağlığı Semineri Verildi

Nevşehir Özel Kardelen Koleji öğrencilerine Ağız ve diş Sağlığı Başhekimliği tarafından diş sağlığı konulu seminer verildi.

Kardelen Koleji Öğrencilerine Diş Sağlığı Semineri Verildi
20 Mart 2013 Çarşamba 11:57

banner143
banner134

 Nevşehir Ağız ve Diş Sağlığı merkezi tarafından Özel Kardelen Koleji öğrencilerine okulun konferans salonunda Diş Hekimi Esra Parmaksız tarafından diş sağlığı konulu seminer verildi. Diş Hekimi Esra Parmaksız öğrencilere vermiş olduğu seminerde, diş sağlığı, dişler neden çürür ve çürükler nasıl oluşur nasıl korunabiliriz konuları anlatıldı. Diş Hekimi Esra Parmaksız yaptığı açıklamada, öğrencilere okullarda seminerlerimiz devam ediyor. Öğrencilere diş sağlığı konularının yanı sıra, çürükler nasıl oluşur, çürüklerden nasıl korunabiliriz. diş yapısı bozuklukları, ağız hijyeni nasıl olmalı konularını anlatıyoruz dedi.

 

Özel Kardelen Koleji Genel Müdürü Ali Kaplan ise yaptığı açıklamada öğrencilere yönelik sağlık seminerlerinin devam edeceğini söyledi. Kaplan, Ağız ve Diş Sağlığı Merkezi'nden öğrencilerimize yönelik diş sağlığı konusunda bir seminer verildi. Doktorumuz öğrencilerimize dişlerin nasıl bakılması gerektiğini, ağız hijyeni konusunda bilgiler aktardı. Özel Kardelen Koleji olarak öğrencilerimize Ağız ve Diş Sağlığı Merkezi tarafından verilen seminerden dolayı teşekkür ediyoruz''diye konuştu.


Kaynak: Yayıncı FİB Haber
banner15

İlgili Galeriler
Yorum yapabilmek için üye girişi yapmanız gerekmektedir. Üye değilseniz hemen üye olun.