banner461
banner195

Kardelen Koleji Öğrencilerinin TEOG Başarı Sırrı...

Kardelen Eğitim Kurumları ortaokul öğrencileri geçen yılda elde edilen başarıyı artırarak devam ettiriyorlar.

Kardelen Koleji Öğrencilerinin TEOG Başarı Sırrı...
18 Ocak 2016 Pazartesi 15:04

banner143
banner134
 Kardelen Koleji ortaokul 8. sınıf öğrencilerinden Hüseyin Kağan ÖZDEMİR'in  TÜRKİYE 1.liği ile birlikte kitlesel başarıda da Kardelen Koleji öğrencilerinin Türkiye'nin en iyi ortaöğretim programlarına yerleşebilmek için elde ettiği yüksek puanlar okul yönetimini ve velileri sevindirdi.

Sınav sonuçlarını değerlendiren Kardelen Eğitim Kurumları ilköğretim Müdürü Faruk ÇAMCI, öğrencilerinin başarısının sırrını şu şekilde anlattı; "Okulların açılışından 1 ay önce başladığımız yaz kurslarının ve hafta sonu kurslarının bunlarla birlikte sınav öncesi yapılan akşam etütlerinin ve sürekli seri deneme sınavlarının sonuçlarını bu büyük başarı ile görmüş bulunuyoruz." dedi.

Ayrıca okul müdürü Faruk ÇAMCI; öğrencileri, velileri ve öğretmenlerini yürekten kutladığını belirterek şunları ekledi; "Birinci TEOG sınavı sonrasından itibaren sürdürdüğümüz kapsamlı ve düzenli çalışmaları aynı sistem ile aralıksız olarak ikinci TEOG sınavına kadar  devam ettireceğiz. Tüm öğrencilerimizin Fen Lisesi ve Anadolu Lisesi düzeyinde ki bir ortaöğretim programına  mutlaka yerleşeceklerdir" dedi.


Kaynak: Yayıncı FİB Haber
banner15

İlgili Galeriler
Yorum yapabilmek için üye girişi yapmanız gerekmektedir. Üye değilseniz hemen üye olun.