banner461
banner195

Kardelen Koleji Öğretmenlerinin Muhteşem Öğretmenler Günü Gecesi

Kardelen Eğitim Kurumları, "24 Kasım Öğretmenler Günü" münasebetiyle Uçhisar Kaya Otel'de  öğretmenlerine unutulmaz bir gece yaşattı.

Kardelen Koleji Öğretmenlerinin Muhteşem Öğretmenler Günü Gecesi
24 Kasım 2016 Perşembe 14:38

banner143
banner134
Kardelen Eğitim Kurumları, "24 Kasım Öğretmenler Günü" münasebetiyle Uçhisar Kaya Otel'de  öğretmenlerine unutulmaz bir gece yaşattı. Kardelen Eğitim Kurumları bünyesinde yer alan tüm öğretmenlerin eşleri ile birlikte katıldığı gecede günün anlam ve önemine yönelik ilk konuşmayı Kardelen Koleji Yönetim Kurlu Başkanı Yücel MENEKŞE yaptı.
MENEKŞE, yaptığı konuşmada; " Geleceğimizi emanet ettiğimiz fedakar öğretmelerim, bizleri daha ilerilere götürecek nesiller sizlerin ellerinde şekillenmektedir. Sizler bir toplumun mimarları, sanatkarlarsınız. Fedakarca yaptığınız çalışmalardan dolayı tüm öğretmenlerimin öğretmenler günün kutlarım." dedi.
Okul aile birliği başkanı Dilek BOZKURT ise yaptığı konuşmada; " Başta Baş Öğretmen Gazi Mustafa Kemal ATATÜRK olmak üzere bizlere emek veren ve çocuklarımızı hayata hazırlayarak bu kutsal görevi yerine getiren tüm öğretmenlerimizin günün kutlarım." dedi.
Okul aile birliği tarafından öğretmenlere hediyeler takdim edilen gecede tüm öğretmenler bu güzel organizasyondan dolayı Kardelen Eğitim Kurumları Yönetim Kuruluna teşekkür ettiler.Kaynak: Yayıncı FİB Haber
banner15

İlgili Galeriler
Yorum yapabilmek için üye girişi yapmanız gerekmektedir. Üye değilseniz hemen üye olun.