banner461
banner195

Kardelen Koleji Okul Aile Birliği Nevşehir Sakatlar Derneğine 4 adet tekerlekli sandalye bağışında bulundu.

Nevşehir Özel Kardelen Koleji Okul Aile Birliği Nevşehir Sakatlar Derneğine 4 adet tekerlekli sandalye bağışında bulundu.

Kardelen Koleji Okul Aile Birliği Nevşehir Sakatlar Derneğine 4 adet tekerlekli sandalye bağışında bulundu.
07 Mayıs 2013 Salı 12:24

banner143
banner134

 Özel Kardelen Koleji Okul Aile Birliği tarafından 3 Mart 2013 tarihinde yapılan çay partisinde elde edilen gelirler ile 4 adet tekerlekli sandalye aldı. Kardelen Koleji Okul Aile Birliği tarafından alınan 4 adet tekerlekli sandalye Sakatlar Derneği Başkanı Ekrem Altıntaş’a teslim edildi.

 

Özel Kardelen Koleji Okul Aile Birliği tarafından kendilerine verilen tekerlekli sandalyelerin ihtiyaç sahiplerine hemen verildiğini kaydeden Sakatlar Dernek Başkanı Ekrem Altıntaş Özel Kardelen Koleji Okul Aile Birliği’ne ve Özel Kardelen Koleji’ne teşekkür ederken şunları kaydetti.

 

‘’Kardelen Koleji Okul Aile Birliği’ne bu duyarlı davranışlarından dolayı teşekkür ediyorum. Ara sıra da olsa bu tür sivil toplum kuruluşları desteklenmelidir. Çünkü desteklenmeye ihtiyacı var bu tür sivil toplum kuruluşlarının. Bu bir gönül işidir. Bu yüzden Özel Kardelen Koleji Okul Aile Birliği’ne ayrı ayrı teşekkür ediyorum.  Bizlere bu yıl içerisinde15 Tane tekerlekli sandalye ihtiyacı olan vatandaşımız vardı. Özel Kardelen Koleji sayesinde 4 engelli vatandaşımızı sevindireceğiz. Bu gerçekten çok güzel bir olay. Özel Kardelen Koleji Okul Aile Birliği’ne bundan sonraki çalışmalarında başarılar diliyorum’’diye konuştu.

 

Özel Kardelen Koleji Okul Aile Birliği Başkanı Dilek Bozkurt ise böylesine anlamlı bir yardımda bulundukları için son derece mutlu olduklarını kaydetti. Bozkurt açıklamasında şunları kaydetti.

 

‘’Kardelen Koleji olarak 3 Mart tarihinde yapmış olduğumuz çay partimiz vardı. Buradan elde etmiş olduğumuz gelir ile tekerlekli sandalye aldık. Ben bu çaya gelerek devlet okullarında ve özellikle özel okulda çocukları olup çayımıza gelip bizlere katkıda bulunan velilerimize buradan bir kez daha teşekkür ediyorum. Gönül ister ki daha fazla yardımda bulunalım. Bu yıl 4 tane seneye umarım katlanarak çoğalacaktır. Engelli vatandaşlarımıza da şifalar diliyorum. Böyle bir yardımda bulunduğumuz için Özel Kardelen Koleji Okul Aile Birliği olarak son derece mutluyuz. Biz Özel Kardelen Koleji olarak sadece eğitimde değil sosyal faaliyetlerde de yer almış olduğumuz için de mutluyuz’’dedi.

 

Sakatlar Derneği’nde düzenlenen programda daha sonra ise Özel Kardelen Koleji tarafından verilen tekerlekli sandalyeler ihtiyaç sahiplerine verildi.


Kaynak: Yayıncı FİB Haber
banner15

İlgili Galeriler
Yorum yapabilmek için üye girişi yapmanız gerekmektedir. Üye değilseniz hemen üye olun.