banner461
banner195

Kardelen Koleji Okullarında Eğitim Seminerleri Vermeye Devam Ediyor

Kardelen Koleji eğitim seminerlerine Nevşehir'den sonra ilçe ve beldelerde devam ediyor. Kardelen Koleji Psikolojik Danışmanı Doç.Dr. Mustafa Şanal Kaymaklı İlköğretim Okulu'nda velilere yönelik bir seminer düzenledi.

Kardelen Koleji Okullarında Eğitim Seminerleri Vermeye Devam Ediyor
19 Aralık 2012 Çarşamba 11:55

banner143
banner134

 Kardelen Koleji Eğitim Danışmanı Doç.Dr. Mustafa Şanal tarafından Kaymaklı İlköğretim Okulu'nda verilen seminere öğrenci velileri büyük ilgi gösterdi. Şanal, seminerde öğrenci velilerine Aile İçi İletişim, Sınav Kaygısı ve Ergenlik ve Ergenlikte İletişim konularında bilgiler verdi. Şanal, çocuklar ile en iyi iletişimin güzel sözler ile kurabileceklerini ve çocukların fikir ve düşüncelerine velilerin önem vermeleri gerektiğini ifade etti. Şanal, ergenlik döneminde ise öğrencilerin kimi zaman içine kapanık kimi zamanlarda ise hırçın bir yapıya sahip olabileceklerini söylerken erkek çocuklar ve kız çocuklar ergenlik dönemlerinde ailelerinden çok kendi arkadaşları ile sırlarını paylaştıklarını bu yüzden evde hırçın bir ergenlik dönemi geçiren çocukların aileleri ile daha sık tartıştıklarını vurguladı.

Kardelen Koleji Genel Müdürü Ali Kaplan İse seminer sonrası yaptığı açıklamada bu tip eğitim seminerlerinin devam edeceklerini ve bu sayede öğrenci velilerini bilinçlendirmeyi hedeflediklerini kaydetti.


Kaynak: Yayıncı FİB Haber
banner15

İlgili Galeriler
Yorum yapabilmek için üye girişi yapmanız gerekmektedir. Üye değilseniz hemen üye olun.