banner461
banner195

Kardelen Koleji Şiir Yarışmasında Ödüller Sahiplerini Buldu

Nevşehir’in Lider Eğitim Kurumu olan Kardelen Koleji, 23 Nisan Ulusal Egemenlik ve Çocuk Bayramı münasebetiyle ilimiz İlkokullar arasında düzenlenen “ Ulusal Egemenlik, Vatan ve Bayrak Sevgisi” temalı şiir yarışması ödülleri sahiplerini buldu.

Kardelen Koleji Şiir Yarışmasında Ödüller Sahiplerini Buldu
17 Nisan 2018 Salı 17:34

banner143
banner134

İlimizdeki çeşitli okullardan gelen öğrenci, öğretmen ve ailelerinin katıldığı yarışma Kardelen Koleji Konferans Salonunda heyecanlı bir şekilde yapıldı. 
Öğrencilere milli duyguları benimsetmek ve özgüvenlerini geliştirmek için güzel bir etkinlik gerçekleştirildi. Kardelen Koleji Konferans Salonunda gerçekleştirilen “ Ulusal Egemenlik, Vatan ve Bayrak Sevgisi” temalı şiir yarışması jüri üyeleri ise Kardelen Koleji Türkçe öğretmenleri Yeliz Özer, Ahmet Gültekin ve Merve Aslantürk oldu. Yarışmada dereceye giren tüm öğrencilere ve öğretmenlerine başarı belgesi ve madalya verildi. Şiir yarışmasında dereceye giren öğrenciler ve ödülleri ise şu şekilde oldu ;
1. İncekaralar İlkokulu Öğrencisi Ahmet Selman Demir (akıllı saat)
2.100. Yıl Ülfet Başer İlkokulu Öğrencisi Ülkü Ersan (kitap seti)
3. 19. Mayıs İlkokulu Öğrencisi Esra Yılmaz (yap-boz)
“ Ulusal Egemenlik, Vatan ve Bayrak Sevgisi” temalı şiir yarışmasında dereceye giren öğrencilere ise ödüllerini Kardelen Koleji İlköğretim Müdürü Faruk Çamcı verdi.


Kaynak: Yayıncı FİB Haber
banner15

İlgili Galeriler
Yorum yapabilmek için üye girişi yapmanız gerekmektedir. Üye değilseniz hemen üye olun.