banner461
banner195

Kardelen Koleji Veli Toplantıları Başladı

Nevşehir Özel Kardelen Koleji 2013-2014 Eğitim Öğretim yılı hazırlıkları kapsamında anaokulu ve İlkokul 1. sınıflar için veli toplantıları başladı.

Kardelen Koleji Veli Toplantıları Başladı
13 Eylül 2013 Cuma 11:50

banner143
banner134

 Nevşehir Özel Kardelen Koleji 2013-2014 Eğitim Öğretim yılı hazırlıkları kapsamında anaokulu ve İlkokul 1. sınıflar için veli toplantıları başladı.

Özel Kardelen Koleji 2013-2014 Eğitim Öğretim yılı ilk veli toplantısı Anaokulu ve İlkokul 1. sınıf öğrenci velileri ile başladı. Özel Kardelen Koleji öğrenci velileri ilk olarak sınıflarda branş öğretmenleri ile tanışırken daha sonra ise Kardelen Koleji Psikolojik Danışman Öğretmeni Doç.Dr. Mustafa Şanal tarafından verilen seminere katıldılar. Şanal vermiş olduğu seminerde okul ile yeni tanışan öğrenciler ile birlikte nasıl bir yol çizilmesi gerektiği konusunda öğrenci velilerine bilgiler verilirken öğrenci velilerinin sorularını da yanıtladı.

Özel Kardelen Koleji İlkokul ve Ortaokul Müdürü Özgül Saygılı ise 2013- 2014 Eğitim Öğretim yılı veli toplantılarına bugünden itibaren başlandığını söylerken şunları kaydetti.

'' 2013 -2014 Eğitim Öğretim yılı için hepinizin bildiği üzere anaokulu ve ilkokul birinci sınıf öğrencileri için geçtiğimiz hafta itibari ile başladı. Bizlerde Özel Kardelen Koleji olarak veli okul iş birliği kapsamında öğrencilerimize daha güzel bir gelecek katabilmek için veli toplantılarımıza başladık. Burada öğrenci velilerimiz ilk olarak branş öğretmenleri ile tanışarak nasıl bir yol çizileceği ve nasıl ders işleyişi hakkında bilgi alışverişinde bulundular. Öğrenci velilerimiz daha sonra ise Doç. Dr. Mustafa Şanal tarafından verilen seminere katıldılar. Kardelen Koleji olarak veli toplantımıza katılarak bizleri yalnız bırakmayan tüm öğrenci velilerimize teşekkür ederiz''dedi.


Kaynak: Yayıncı FİB Haber
banner15

İlgili Galeriler
Yorum yapabilmek için üye girişi yapmanız gerekmektedir. Üye değilseniz hemen üye olun.