banner461
banner195

Kardelen Koleji Yabancı Misafirlerini Ağırladı

Nevşehir’in önde gelen Eğitim Kurumu Özel Kardelen Koleji, Uluslararası Şehit Ömer Halisdemir Anadolu İmam Hatip Lisesi son sınıf öğrencilerini ağırladı.

Kardelen Koleji Yabancı Misafirlerini Ağırladı
11 Nisan 2018 Çarşamba 17:34

banner143
banner134

Türkiye’mizin tarihi, turistik, kültürel ve doğal zenginliğini tanıtmak ve yakından göstermek adına Nevşehir Kapadokya Bölge Gezisi düzenleyen Türkiye Diyanet Vakfı Kayseri İl Eğitim Koordinatörlüğü himayesinde 56 farklı ülkeden eğitim amacıyla ülkemizde okuyan öğrenciler, Özel Kardelen Koleji yemekhanesinde öğle yemeği yediler. Yemekten sonra Kardelenli öğrenciler ile kaynaşma fırsatı bulan Uluslar arası öğrenciler memnuniyetlerini de dile getirdiler.

Kardelen Koleji öğrencileri ve 56 farklı ülkeden ağırlıklı olarak Asya ve Afrika’dan gelen Müslüman öğrenciler, okul bahçesinde çeşitli oyunlar oynayarak farklı kültürlere sahip arkadaşları ile tanışma fırsatı buldular. Misafirperverliğinden dolayı Kardelen Eğitim Kurumları Yönetim Kurulu Başkanı Yücel Menekşe’ye, okul idarecilerine ve personeline teşekkürlerini sunan heyet, hatıra fotoğrafı çektirerek Kardelen Koleji’nden ayrıldılar.


Kaynak: Yayıncı FİB Haber
banner15

İlgili Galeriler
Yorum yapabilmek için üye girişi yapmanız gerekmektedir. Üye değilseniz hemen üye olun.