banner461

Kardelen Koleji Yaz Kampı’ndan Muhteşem Final

Kardelen Eğitim Kurumlarının geniş fiziki imkanlarına sahip kampüsünde 5 hafta süresince gerçekleştirilen Kardelen Koleji İlk Adım Yaz Kampı muhteşem bir gece ile final yaptı.

Kardelen Koleji Yaz Kampı’ndan Muhteşem Final
03 Ağustos 2019 Cumartesi 12:42

banner143
banner134

Kardelen Koleji Konferans Salonunda gerçekleştirilen kapanış programına veliler de yoğun ilgi gösterdi. Tatilden bile daha güzel yaz kampının sonuna gelen öğrenciler ailelerine sunmak üzere kurs süresince aldıkları eğitimler doğrultusunda program hazırladı.

Kardelen Koleji Yaz Kampı ile öğrenciler yaz tatillerini öğrenerek, yaparak ve yaşayarak, sosyal ve sportif alanda kendilerini geliştirerek geçirdiler. Öğrencilerimizin kendi yaş gruplarına göre ayrılıp her grupta bir sınıf öğretmeni eşliğinde eğitim aldıkları yaz okulumuzda öğrencilerin yeteneklerini fark etmelerini sağlamayı, ekip üyesi olma, sorumluluk alma, bilişsel, duyusal, bedensel gelişim, sosyalleşme becerilerini kazandırmayı amaçladık. Yaz kampında gerçekleştirdiğimiz, fiziksel ve ruhsal gelişimleri destekleyen spor faaliyetleri, öğrencilerimizin sosyal açıdan yeni çevre edinmelerini, öz güven kazanmalarını sağlarken aynı zamanda fiziksel açıdan beden esnekliği kazandırarak sağlıkla ilgili gelişimlerine de katkıda bulundu.


Kaynak: Yayıncı FİB Haber
banner15

İlgili Galeriler
Yorum yapabilmek için üye girişi yapmanız gerekmektedir. Üye değilseniz hemen üye olun.