banner461

Kardelen Koleji’nde 2. Etap Söyleşi Günü

Nevşehir’in Lider Eğitim Kurumu Özel Kardelen Koleji “Kardelenliler Yazarlar İle Buluşuyor” Sloganı İle Söyleşi Günlerinin 2. Etap’ı Ünlü Yazar Hamdullah KÖSEOĞLU Eşliğinde Gerçekleştirildi.

banner503
Kardelen Koleji’nde 2. Etap Söyleşi Günü
19 Ocak 2017 Perşembe 11:49

banner143
banner134
Özel Kardelen Koleji Ünlü Yazar Hamdullah KÖSEOĞLU’YU öğrencileri ile söyleşi yaptırmak üzere okula davet etti. Yazar KÖSEOĞLU’NUN söyleşisi öğrenciler tarafından oldukça beğenildi. Özel Kardelen Koleji Konferans Salonunda, başlayan ve yaklaşık iki saat süren söyleşi 2 oturumdan oluştu. Bu tür sosyal ve kültürel etkinliklerin süreceğini belirten Kardelen Koleji İlköğretim müdürü Faruk ÇAMCI şunları kaydetti:
“Bizim toplum olarak en büyük eksiğimiz yeteri kadar kitap okumamızdır. İnşallah bu söyleşi vesile olur bundan sonra kitap okuma oranımızın yükseleceğine inanıyorum. Biliyorsunuz ÖSYM’nin paragraf sorularını çok kitap okuyan öğrenciler, hem çabuk hem de doğru olarak yapmaktadırlar. Siz değerli öğrencilerimiz derslerinizden arta kalan zamanı mutlaka kitap okuyarak geçiriniz diyerek söyleşi sırasında merak ettiklerinizi yazarlarımız ile paylaşabilirsiniz. Ben sizleri şimdi yazarımızla baş başa bırakıyor, okulumuza kadar gelip bizleri onurlandırdığı içinde hem kendilerine hem de bu programı organize eden, Türkçe Öğretmenleri Yeliz ÖZER, Ahmet GÜLTEKİN, Fatih ÇAMCI, Merve ASLANTÜRK’E teşekkürlerimi sunuyorum” dedi. Konferansın sona ermesinin ardından kitaplarını imzalayan yazar Hamdullah KÖSEOĞLU Kardelen Koleji’ ni ve öğrenci potansiyelini çok beğendiğini belirtti.

 

Kaynak: Yayıncı FİB Haber
banner15

İlgili Galeriler
Yorum yapabilmek için üye girişi yapmanız gerekmektedir. Üye değilseniz hemen üye olun.