banner461
banner195

Kardelen Koleji’nde Bahar Şenliği

Nevşehir’in İlk Özel Okulu olan Kardelen Eğitim Kurumlarınca düzenlenen Geleneksel Bahar Şenliği ile Kardelenler baharı eğlenerek karşıladı.

Kardelen Koleji’nde Bahar Şenliği
17 Nisan 2018 Salı 12:23

banner143
banner134

Kardelen koleji Kampüs alanında düzenlenen muhteşem Bahar Şenliği etkinliğinde Kardelen İlköğretim Öğrencileri de çok eğlendi. Düzenlenen Bahar Şenliği ile amaç, öğrencilerin; özgüven duygularını geliştirmek, becerilerini ortaya çıkarmalarına katkı sağlamak, kaynaşmalarına, tanışmalarına vesile olmak, eğlenme ortamı hazırlamak, yapılan yarışmalar ile onları yarışma kültürüne hazırlamak olduğuna vurgu yapan Kardelen Koleji İdarecileri, öğrenciler ile baharın gelişini kutladı.

Kardelen koleji Geleneksel Bahar Şenliği, palyaço gösterileri ile devam etti. Bireysel ve grup halinde yarışmalar düzenleyen Kardelenler hünerlerini arkadaşların da sergiledi. Kardelenlerin yarışmalarda gösterdikleri üstün performansları da görülmeye değerdi. Palyaço eşliğinde yapılan gösteriler, yüz boyama, sosis balonundan yapılan farklı figürler, halat çekme oyunu, sandalye kaçmaca ve öğrencilerin en fazla zaman geçirdiği şişme oyun parkında ve birbirinden farklı etkinlikler ile kaliteli zaman geçiren Kardelenler eğlenceye doydu.


Kaynak: Yayıncı FİB Haber
banner15

İlgili Galeriler
Yorum yapabilmek için üye girişi yapmanız gerekmektedir. Üye değilseniz hemen üye olun.