banner461
banner195

Kardelen Koleji'nde Kitap Okuyorum Saati Uygulanıyor

Nevşehir Özel Kardelen Koleji tarafından her yıl düzenli olarak yapılan ilk ders saatinde kitap okuma saati 2013-2014 eğitim öğretim yılında da devam ediyor.

Kardelen Koleji'nde Kitap Okuyorum Saati Uygulanıyor
23 Eylül 2013 Pazartesi 11:56

banner143
banner134
Nevşehir Özel Kardelen Koleji'nde her yıl olduğu gibi bu yılda düzenlenen kitap okuma saatinde öğrenciler ilk dersin on dakikasını kitap okuyarak başlıyor. Özel Kardelen Koleji Genel Müdürü Ali Kaplan yaptığı açıklamada her yıl olduğu gibi bu yılda öğrencilerin kitap okuma alışkanlığı kazanmaları için kitap okuma saatlerinin devam ettiğini söyledi. Kaplan açıklamasında şunları söyledi.

'' Özel Kardelen Koleji olarak her yıl olduğu gibi bu yılda öğrencilerimize kitap okuma saati düzenliyoruz. Özel Kardelen Anadolu Lisesi ve Özel Kardelen Fen Lisesi öğrencilerimiz ilk ders saatinin ilk on dakikasında kendilerine ait kitapları okuyorlar. Öğrencilerimiz böylelikle hem kitap okuma alışkanlığı elde ediyorlar, hem de okuma tekniklerini gerçekleştiriyorlar. Bu sayede öğrencilerimiz girecekleri YGS ve LYS sınavlarında doğru okuma ve hızlı okuma tekniklerinden yararlanabiliyorlar. Özel Kardelen Koleji olarak düzenli kitap okuma saatimiz yıl boyunca devam edecektir''dedi.


Kaynak: Yayıncı FİB Haber
banner15

İlgili Galeriler
Yorum yapabilmek için üye girişi yapmanız gerekmektedir. Üye değilseniz hemen üye olun.