banner461
banner195

Kardelen Koleji'nde minik öğrenciler okula merhaba dedi

Nevşehir'in eğitimde ki lider okuluna başlayan minik öğrenciler okul zili ile ilk kez tanıştılar.

 Kardelen Koleji'nde minik öğrenciler okula merhaba dedi
08 Eylül 2014 Pazartesi 12:10

banner143
banner134

 KARDELEN KOLEJİ'NDE MİNİK ÖĞRENCİLER OKULA MERHABA DEDİ

Nevşehir'in eğitimde ki lider okuluna başlayan minik öğrenciler okul zili ile ilk kez tanıştılar.

Nevşehir'in eğitimde ki lider okulu Özel Kardelen Koleji okul öncesi ve ilkokul 1. sınıf öğrencileri 2014 - 2015 eğitim öğretim yılına merhaba dedi.  Nevşehir Özel Kardelen Koleji'nde bu yıl ilk kez okula başlayan ilkokul 1. sınıf öğrencilerinin ve öğrenci velilerinin heyecanı görülmeye değerdi. Okul ile ilk kez tanışmanın heyecanını yaşayan minik öğrenciler ve öğrenci velileri yeni arkadaşlarıyla tanışıp derse girdiler. Öğrenciler ve öğrenci velileri daha sonra ise okulda ilk günün anısına hatıra fotoğrafı çekinmeyi de ihmal etmediler.

Özel Kardelen Koleji İlkokul ve Ortaokul Müdürü Özgül Saygılı yaptığı açıklamada 2014 - 2015 eğitim öğretim yılının ülkemize ve ilimize hayırlı uğurlu olmasını diledi. Saygılı, '' Özel Kardelen Koleji olarak 2014 - 2015 eğitim öğretim yılımızı okul öncesi ve ilkokul 1. sınıf öğrencilerimiz ile başlatmış olduk. Okulumuza bugün ilk kez başlayan minik öğrencilerimizin heyecanları gerçekten görülmeye değerdi. Öğrenci velilerimiz ise artık Kardelen Ailesine katılmaktan dolayı son derece mutlu olduklarını bizlere ifade ettiler. Okulumuza yeni başlayan öğrencilerimize okul hayatları boyunca başarılar dilerim'' diye konuştu.


Kaynak: Yayıncı FİB Haber
banner15

İlgili Galeriler
Yorum yapabilmek için üye girişi yapmanız gerekmektedir. Üye değilseniz hemen üye olun.
Avatar
veli - 4 yıl önce
harun öğretmenime ve öğrencilerine başarılar dilerim.evladımızın üzerinde emeği çoktur.ömür boyu unutulmayacak bir insan.saygılar.