banner461
banner195

Kardelen Koleji’nde Muhteşem Mezuniyet Töreni

Nevşehir Özel Kardelen Koleji 2013-2014 eğitim öğretim yılının muhteşem bir program ile kapattı.

 Kardelen Koleji’nde Muhteşem Mezuniyet Töreni
13 Haziran 2014 Cuma 20:05

banner143
Kardelen Koleji’nde Muhteşem Mezuniyet Töreni
İlgili Galeriye Git
banner134

 KARDELEN KOLEJİ’NDE MUHTEŞEM MEZUNİYET TÖRENİ

Nevşehir Özel Kardelen Koleji 2013-2014 eğitim öğretim yılının muhteşem bir program ile kapattı.

Özel Kardelen Koleji’nde 22013-2014 eğitim öğretim yılının kapanış törenine öğrencilerin yanı sıra öğrenci velileri büyük ilgi gösterdi. Özel Kardelen Koleji’nde düzenlenen karne töreninde hem sevinç hem de gözyaşları hâkimdi. Öğrenciler sınıf atlamanın sevincini yaşarken sınıf öğretmenlerinden ayrılmanın da hüznünü yaşadılar.

Özel Kardelen Koleji Genel Müdürü Ali Kaplan, törende yaptığı konuşmada: “Özel Kardelen Koleji olarak çok güzel bir yıl geçirdik. Çeşitli uluslararası, Türkiye geneli ve il genelinde birçok başarılı sonuçlar elde ettik. Şimdi sizlerin güzel bir tatil yapma vakti geldi. Umarım bu tatili verimli bir şekilde geçirirsiniz.’’ dedi.

Özel Kardelen Koleji Genel Müdürü Ali Kaplan konuşmasının ardından 8. Sınıflarda okul birincisi olan Hazal Tekinarslan’a ödülünü verdi. Ödülünü aldıktan burada bir konuşma yapan Kardelen Koleji 8. Sınıf öğrencisi Hazal Tekinarslan, ‘’ Çağdaş, bilimsel, sevgi ve saygıya dayalı eğitim anlayışı gibi bir çok niteliğe sahip olan Kardelen Koleji’nin yüzlerce öğrencisinden biri olarak karşınızda bulunmaktan gurur ve onur duyuyorum. Bana hedef belirlemeyi ve bu hedefe ulaşma yollarını Kardelen Koleji öğretti. Bizler Kardelen Koleji’ni seçmekle ne kadar doğru bir karar verdiğimizi bu aşamada daha iyi anlıyoruz. Sevgili arkadaşlarım sınavlarda başarı göstermek hepimizin hedefi ama her şeyden önce gelenek ve göreneklerimizin ön gördüğü ahlak normlarıyla yetişen erdemli gençler olmalıyız. Unutmayın ki arkanızda sizler için duada el açıp bekleyen onlarca insan ve Kardelen Koleji gibi sağlam bir kurum var. Bu size güç versin’’ diye konuştu.

Özel Kardelen Koleji’nde ki karne töreni konuşmaların ardında ödül töreni ile devam etti. Kardelen Koleji eğitim kompleksleri içerisinde yapılan karne töreninde TEOG sınavında, Mersin’de düzenlenen özel bir turnuvada ikinci olan basketbol takımına ve öğretmenlerine, TUDEM sınavında dereceye giren öğrencilere, çeşitli yarışmalarda dereceye giren öğrencilere ve lise de sınıf birincilerine çeşitli ödüllerin verilmesi ile devam etti.

Özel Kardelen Koleji’nde 2013-2014 eğitim öğretim yılı Kardelen Koleji marşının ve İstiklal Marşının okunmasıyla sona erdi. 


Kaynak: Yayıncı FİB Haber
banner15

İlgili Galeriler
Yorum yapabilmek için üye girişi yapmanız gerekmektedir. Üye değilseniz hemen üye olun.
Avatar
Öööö - 4 yıl önce
karne töreni yazmaktan mezuniyet daha mı iyi