banner461
banner195

Kardelen Kolejinde Öğretmenler İçin Seminerler Başladı

Nevşehir Özel Kardelen Koleji 2013-2014 Eğitim Öğretim yılı öncesinde öğretmenlere yönelik hizmet içi seminer dönemleri başladı.

Kardelen Kolejinde Öğretmenler İçin Seminerler Başladı
11 Eylül 2013 Çarşamba 12:51

banner143
banner134

 Özel Kardelen Koleji Psikoloji Danışmanı Doç Dr. Mustafa Şanal tarafından 2013-2014 Eğitim Öğretim yılı hazırlıkları kapsamında öğretmenlere yönelik hizmet içi seminer düzenledi. Doç. Dr. Mustafa Şanal Kardelen Koleji öğretmenlerine vermiş olduğu seminerde '' Öğretmenlik Mesleği'' konusunda öğretmenlere bilgiler verdi. Özel Kardelen Koleji konferans salonunda düzenlenen seminerde Doç. Dr. Mustafa Şanal şunları söyledi. '' Bizlerin birinci sınıf sorumluluğu eğitmektir. Tabi bizlerin görevi eğitmek ama öncelikle bizler kendimizi de en güzel şekilde eğiteceğiz. Okulumuzda önceliğimiz öğrenim değil eğitimdir. Bir sınıfta öğretmen ne ise sınıfı da o olur. Öğretmen mükemmeliyeti aramaz, bulunanları nakleder. Öğretmenlik ateş deryasında mumdan gemisini yüzdürendir. Üstlenmiş olduğumuz rolü iyi oynadığımız zaman başarılı oluruz. Sınıfın lideri öğretmendir. Liderlik vasıflarından taviz verilirse sorun yaşanır. Önce biz öğretmenler koşulsuz seveceğiz ve koşulsuz sayacağız''dedi.

Özel Kardelen Koleji Genel Müdürü Ali Kaplan ise Kardelen Koleji'nde düzenlenen hizmet içi seminerler ile ilgili olarak ise şunları kaydetti.

'' Özel Kardelen Koleji olarak 2013-2014 Eğitim Öğretim yılına yenilenen fiziki şartlarımızın yanı sıra Nevşehir'in en iyi öğretmen kadrosunu da bünyemizde bulunduruyoruz. Öğretmenlerimize okulumuz psikolojik danışmanı Doç. Dr. Mustafa Şanal tarafından hizmet içi eğitimlerimiz başladı. Tabi ki bu seminerlerimiz yıl boyunca devam edecektir. Aynı şekilde öğretmenlerimiz için verilen seminerimizi okulumuz personellerine de verilmektedir. 2013-2014 Eğitim öğretim yılı boyunca öğretmenlerimize, okul personellerimize, öğrencilerimize ve öğrenci velilerimize yönelik seminerlerimiz devam edecektir''dedi. 


Kaynak: Yayıncı FİB Haber
banner15

İlgili Galeriler
Yorum yapabilmek için üye girişi yapmanız gerekmektedir. Üye değilseniz hemen üye olun.