banner461
banner195

Kardelen Koleji’nde Okuma Bayramı Yapıldı

Nevşehir’in ilk özel eğitim kurumu olan Özel Kardelen Koleji’nde 1. sınıflar okuma bayramı Lykia Lodge otelde yapıldı.

Kardelen Koleji’nde Okuma Bayramı Yapıldı
20 Nisan 2013 Cumartesi 12:47

banner143
banner134

 Lykia Lodge otelde düzenlenen Kardelen Koleji okuma bayramına Özel Kardelen Koleji Genel Müdürü Ali Kaplan, İlkokul ve Ortaokul Müdürü Özgül Saygılı, İlkokul ve Ortaokul Müdür Yardımcısı Kutay Bayram, öğretmenler ve çok sayıda öğrenci velisi katıldı.

 

Özel Kardelen Koleji 1. sınıflar okuma bayramı saygı duruşu ve İstiklal Marşı ile başladı, ardından, Özel Kardelen Koleji İlkokul ve Ortaokul Müdürü Özgül Saygılı açılış konuşmasını yaptı. Saygılı "'Tüm yaşamı etkileyen en önemli ve en temel beceri okuma yazmayı öğrenmektir. Okumak hayatı anlamanın ilk basamağıdır. Özel Kardelen Koleji'nin her öğrencisi, değişen dünya koşullarına uyabilen, kendisini ifade edebilen, Türkiye Cumhuriyeti'ne görev ve sorumluluklarını bilen, her türlü modern bilgiyle donatılmış, çağdaş, laik ve demokrat birey olarak yetiştirilmektedir. Okulumuzda veli-öğretmen-öğrenci diyaloguna çok önem vermektedir. Öğrencilerimiz öğretmenlerimizce adım adım takip edilmekte ve gelişmeler hakkında velilerimiz bilgilendirilmektedir. 8 ay önce bizlere emanet ettiğiniz küçük yavrularımız bugün okuyarak ilmin, servetin, aydınlığın ve nitelikli bir insan olmanın kapılarını aralamış durumdadırlar. Sevgili öğrenciler okuma bayramınız kutlu olsun. Hepinizi çok seviyoruz." diye konuştu.

 

Kardelen Koleji İlkokul ve Ortaokul Müdürü Özgül Saygılı’nın konuşmasının ardından ise öğrenciler yıl boyunca hazırlamış oldukları gösterileri ailelerine sergilediler. Kardelen Koleji 1. sınıf öğrencileri tarafından öğrenci velilerine vals dans gösterisi, flemenko dans gösterisi, Gangnam Style dansı, salsa dansı, Anadolu ateşi horon grubu gösterilerini sundular. Öğrencilerin gösterilerinin ardından ise Özel Kardelen Koleji Genel Müdürü Ali Kaplan, Kardelen Koleji İlkokul ve Ortaokul Müdürü Özgül Saygılı ve sınıf öğretmenleri tarafından yaş pasta kesimi gerçekleştirildi.

 

Kardelen Koleji 1. Sınıflar okuma bayramı gösterisi sonunda ise öğrencilere madalya ve çeşitli hediyeler Kardelen Koleji Genel Müdürü Ali Kaplan, İlkokul ve Ortaokul Müdürü Özgül Saygılı, İlkokul ve Ortaokul Müdür Yardımcısı Kutay Bayram ve sınıf öğretmenleri tarafından çeşitli hediyeler verildi.


Kaynak: Yayıncı FİB Haber
banner15

İlgili Galeriler
Yorum yapabilmek için üye girişi yapmanız gerekmektedir. Üye değilseniz hemen üye olun.
Avatar
mehmet sal - 5 yıl önce
neden otelde yapılıyor.neden bir konferans salonu yaptırmamışlar?okuma bayramının otelde yapılması yanlıştır.