banner461
banner195

Kardelen Koleji’nde Satranç Turnuvası

Türkiye Satranç Federasyonu ile Özel Kardelen Koleji Eğitim Kurumları işbirliğince gerçekleştirilecek olan ‘Şehitleri Anma Ödüllü Satranç Yarışması’ kayıtları hızla devam ediyor.

Kardelen Koleji’nde Satranç Turnuvası
12 Mart 2018 Pazartesi 17:54

banner143
banner134
Turnuva kaydı için: www.nevsehir.tsf.org.tr
İlklerin Özel Okulu Kardelen Koleji TSF Nevşehir İl Temsilciliği ile ortaklaşa yürütülen Şehitleri Anma Ödüllü Satranç Yarışması, turnuva koşullarına uygun şekilde düzenlenen Kurumumuz Spor Salonunda 17-18 Mart Cumartesi-Pazar günlerinde gerçekleştirilecektir.
Nevşehir İl Hakem Kurulu  tarafından görevlendirilecek olan hakemlerin görev alacağı, en kapsamlı ve profesyonel, ödülü en bol satranç turnuvasında sporcularımız maçlarını yaparken, kardeşleri de Nevşehir’in İlk Özel Eğlence Merkezi’nde hoşça vakit geçirebileceklerdir. Aynı zamanda misafirlerimiz de çeşitli ikramlarımızı tadıp, Konferans Salonunda Sinevizyon Gösterisini izleyebilecektir.
Şehitleri Anma Ödüllü Satranç Yarışması 6 farklı kategoride olup, her kategori 5’er turdan oluşmaktadır. Ve kayıtlar sınırlı sayıdadır. Turnuva boyunca öğle yemekleri Kardelen Koleji tarafından verilecektir.
Turnuvada dereceye giren sporcularımıza 6 bisiklet, 6 akıllı kol saati, 6 satranç takımı hediye edilecektir.
Sende Turnuvada yer almak istiyorsan kayıt; www.nevsehir.tsf.org.tr


Kaynak: Yayıncı FİB Haber
banner15

İlgili Galeriler
Yorum yapabilmek için üye girişi yapmanız gerekmektedir. Üye değilseniz hemen üye olun.