banner461

Kardelen Koleji’nde TEOG İstikrarı Sürüyor!

Nevşehir’in Lider Eğitim Kurumu Özel Kardelen Koleji TEOG Yerleştirme Puanında Yine Rekor Başarıya İmza Attı.

banner503
Kardelen Koleji’nde TEOG İstikrarı Sürüyor!
03 Temmuz 2017 Pazartesi 17:06

banner143
banner134
Özel Kardelen Koleji TEOG sonuçlarında geçtiğimiz yıl olduğu gibi bu yılda büyük bir başarıya imza attı. Kardelen Koleji’nin 2017 TEOG sonuçlarına göre öğrencilerin %70’i 450 puan ve üzeri alarak hedeflerine ulaştılar. Geçen yıl 76 öğrencisinin 61'ini Fen Liselerine gönderen Kardelen Koleji bu yıl ki yerleştirmede daha fazlası beklenmektedir.
Kardelen Eğitim Kurumları İlköğretim Müdürü Faruk ÇAMCI elde edilen bu büyük başarı sonrası yaptığı açıklamasında, Türkiye’nin en seçkin liselerine yerleşebilecek puanı elde etmeyi başaran 8. Sınıf öğrencilerini tebrik ederek sözlerine şöyle devam etti;
 ‘’ Bu eğitim öğretim yılı başında kurumumuzun oluşturduğu güçlü ve tecrübeli kadro ile birlikte bu büyük başarılar ard arda geldi. Bireysel başarı ile birlikte büyük bir kitlesel başarı elde ettik. Bu büyük başarıda emeği geçen güçlü ve tecrübeli öğretmen kadromuz ile birlikte öğrencilerimizi ve velilerimizi tebrik ederim’’ dedi.
ÇAMCI son olarak  “ Geçen yıl TEOG’da farkını ortaya koyan 11 Kardelen Koleji öğrencisi 490 ve üzeri puan alarak Ankara Fen Lisesi’ne gidebilmelerine rağmen yine Kardelen Fen Lisesini tercih ederek doğru bir seçim yaptılar.  Sürekliliği olan ve artan bir başarı elde ettiklerini bu başarıların tecrübeli öğretmen ve idare kadrosu ile gelecek yıllarda daha da artacağını belirtti.”

 

Kaynak: Yayıncı FİB Haber
banner15

İlgili Galeriler
Yorum yapabilmek için üye girişi yapmanız gerekmektedir. Üye değilseniz hemen üye olun.