banner461
banner195

Kardelen Koleji'nden Muhteşem Mezuniyet Töreni

Nevşehir Özel Kardelen Koleji 12. sınıflar mezuniyet töreni Avanos Hilton Otelde yapıldı.

Kardelen Koleji'nden Muhteşem Mezuniyet Töreni
09 Haziran 2014 Pazartesi 12:55

banner143
Kardelen Koleji'nden Muhteşem Mezuniyet Töreni
İlgili Galeriye Git
banner134

 Nevşehir Özel Kardelen Koleji 12. sınıflar mezuniyet töreni Avanos Hilton Otelde yapıldı.

 

Nevşehir'in eğitimde ki lider okulu Özel Kardelen Koleji 2013-2014 eğitim öğretim yılı mezuniyet töreni Avanos Hilton Otelde düzenlenen muhteşem bir organizasyon ile yapıldı. Kardelen Koleji Mezuniyet törenine, Kardelen Koleji Genel Müdürü Ali Kaplan, Fen ve Anadolu Lisesi Müdürü Sedat Ceylan, Kardelen Koleji İlkokul ve Ortaokul Müdürü Özgül Saygılı, Fen ve Anadolu Lisesi Müdür Yardımcısı Mehtap Kulaç, Okul Aile Birliği Başkanı Dilek Bozkurt, öğrenciler ve çok sayıda öğrenci velisi katıldı.

Avanos Hilton Otelde düzenlenen mezuniyet töresi saygı duruşu ve İstiklal Marşı'nın okunmasıyla başlarken mezuniyet gecesi Genel Müdür Ali Kaplan'ın konuşmasıyla devam etti. Kaplan, Bugün, bitsin de gidelim dediğiniz okul günlerinin sonuncusu. Daha şimdiden özlemeye başladığınız o günlerin sonuncusu. Bir okulu diğer okullardan farklı kılan mezunlarıdır.  Ben ülkemizin geleceği konusunda çok iyimserim, çünkü bizler çocuklarına daha iyi bir gelecek hazırlamak için cansiperane didinen ailelerden oluşan bir toplumuz. Sizler titizlikle ve özveri ile yetiştirdiğiniz çocuklarınızı bizlere emanet ettiniz. Bizler de onları sizlere, ülkemize ve tüm insanlığa yararlı birer insan olarak yetiştirmek için elimizden gelenin en iyisini yapmaya gayret gösterdik. Onlarla ne kadar gurur duysanız azdır. Sizleri kutluyoruz. Sevgili meslektaşlarım öğretmen arkadaşlarım, sevgi ile kucaklayıp, bilgi ile donattığınız bir nesli daha bugün uğurluyoruz. Onlar için duyduğunuz gururu en içten dileklerim ile paylaşıyor, onlara gösterdiğiniz ilgi ve sevgi için sonsuz teşekkürlerimi sunuyorum. Sevgili öğrencilerim, birçoğunuz yıllar boyunca Kardelen Koleji çatısı altındaydınız. Eğitildiniz, öğretildiniz, bilgi ile donatıldınız. Sizler bir sonun başlangıcındasınız. Bugün ve bugünden sonra daha çok başarılara imza atacak ve törenler yapacaksınız. Okul günleriniz bundan sonra yerini okul anılarına bırakacak. Sizlerin Kardelen Koleji mezunları olarak  “Okulunuzu yükseköğrenimde ve toplumda en iyi şekilde temsil etmek ve bundan sonra mezun olacak kardeşlerinize örnek birer Kardelen Kolejli olmak” misyonunu en iyi şekilde yerine getireceğinize eminim. Bizler, öğrenciliğiniz boyunca olduğu gibi, mezun olduktan sonra da her zaman yanınızda olacağız. Yolunuz açık olsun.”dedi.

 

Özel Kardelen Koleji Genel Müdürü Ali Kaplan konuşmasının ardından ise Fen Lisesi okul birincisi Sezgin Yıldırm'a ve Anadolu Lisesi okul birincisi Ayşe Varol'a ödüllerini ve mezuniyet belgelerini verdi. Özel Kardelen Fen Lisesi birincisi Sezgin Varol ve Anadolu Lisesi okul birincisi Ayşe Varol daha sonra ise mezuniyet kütüğüne isimlerini yazdılar.

 


Kaynak: Yayıncı FİB Haber
banner15

İlgili Galeriler
Yorum yapabilmek için üye girişi yapmanız gerekmektedir. Üye değilseniz hemen üye olun.