banner461
banner195

Kardelen Koleji'nden Öğretmenler Gününe Davet

Nevşehir Özel Kardelen Koleji tarafından düzenlenecek olan 24 Kasım Öğretmenler Günü programına Kardelen Koleji Genel Müdürü Ali Kaplan tüm Nevşehir halkını davet etti.

 Kardelen Koleji'nden Öğretmenler Gününe Davet
21 Kasım 2013 Perşembe 11:53

banner143
banner134

 Kardelen Koleji tarafından 24 Kasım 2013 Pazar günü Kapadokya kültür ve Sanat Merkezi'nde düzenlenecek olan program saat 10.00'da başlayacak. Özel Kardelen Koleji Genel Müdürü Ali Kaplan yaptığı açıklamada şunları kaydetti.

'' 24 Kasım 2013 Pazar günü kutlanacak olan Öğretmenler Günü programımız saat 9.30'da Valilik önünde bulunan Atatürk Anıtına çelenk sunumu ile başlayacak. Daha sonra ise Nevşehir Belediyesi Kapadokya kültür ve sanat Merkezi'nde devam edecek olan programımız saat 10.00'da başlayacak. Kardelen Koleji tarafından hazırlanan 24 Kasım Öğretmenler Günü programımızda, Milli Eğitim Bakanımız Nabi Avcı'nın mesajları okunacak. Kutlama programımız, öğretmenler adına konuşma, protokol konuşmaları, halk oyunları gösterisi, mesleğe yeni başlayan öğretmenlere yemin töreni, oratoryo, emekli öğretmenlere hizmet şeref belgelerinin verilmesi ve şiir ile devam edecek. Öğretmenler günü programımızın finalinde ise Özel Kardelen Koleji tarafından oluşturulan öğretmenler korosu ile sona erecek. Kardelen Koleji tarafından hazırlanan 24 Kasım Öğretmenler Günü kutlama programına tüm Nevşehir halkını bekliyoruz''diye konuştu.


Kaynak: Yayıncı FİB Haber
banner15

İlgili Galeriler
Yorum yapabilmek için üye girişi yapmanız gerekmektedir. Üye değilseniz hemen üye olun.