banner461
banner195

Kardelen Koleji'ne Hollanda Eğitim Temsilcilerinden Ziyaret

Türkiye ile Hollanda arasındaki eğitim ve işbirliği ortaklığı projesi kapsamında ziyaretlerde bulunan Hollanda Eğitim Temsilcileri Nevşehir'in eğitimde ki öncü okulu Kardelen Eğitim Kurumlarını ziyaret etti.

Kardelen Koleji'ne Hollanda Eğitim Temsilcilerinden Ziyaret
21 Ekim 2015 Çarşamba 13:31

banner143
Kardelen Koleji'ne Hollanda Eğitim Temsilcilerinden Ziyaret.
İlgili Galeriye Git
banner134
 "Turkije Werkt" adlı proje için Milli Eğitim Bakanlığı görevlendirmesi ile ilimiz Nevşehir'e gelen Hollandalı heyet  Özel Kardelen Koleji'ne yaptıkları ziyarette iki ülkenin dostluk ve eğitime bakış açılarını inceledi. 18 kişiden oluşan öğretmen heyeti İngilizce zümre öğretmenleri eşliğinde Kardelen Kampüsü gezdi. Bu yıl hizmete açılan ilköğretim binasını ve okulun öğrenci odaklı koridor ve sınıf düzenlemelerini eğitim açısından çok faydalı bulan heyet, dersleri de izleme fırsatı buldu.

Kardelenli öğrencilerin yoğun ilgisiyle karşılaşan Hollandalı öğretmen heyeti minik kardelenlerle İngilizce sohbet etti. Ziyaretin "Dünya Gülümseme Günü" kutlamalarına denk gelmesi ile öğrenciler misafirlere "Gülümse" logolu stickerlar dağıttı. Öğlen yemeğini okul yemekhanesinde öğrencilerle birlikte yiyen Hollandalı öğretmen gurubu bu ziyaretin her iki ülke içinde oldukça faydalı geçtiğini dile getirerek Kardelen Koleji'ne teşekkürlerini iletti . Kaynak: Yayıncı FİB Haber
banner15

İlgili Galeriler
Yorum yapabilmek için üye girişi yapmanız gerekmektedir. Üye değilseniz hemen üye olun.