banner461
banner195

Kardelen’de, Atatürk’ü Anma, Gençlik ve Spor Bayramı Kutlandı

Nevşehir’in Lider Eğitim Kurumu Özel Kardelen Koleji’nde 19 Mayıs Atatürk’ü Anma, Gençlik ve Spor Bayramı Coşku İle Kutlandı.

Kardelen’de, Atatürk’ü Anma, Gençlik ve Spor Bayramı Kutlandı
19 Mayıs 2017 Cuma 18:00

banner143
Kardelen Koleji’nde 19 Mayıs Atatürk’ü Anma, Gençlik ve Spor Bayramı Kutlandı
İlgili Galeriye Git
banner134
Nevşehir’in Lider Eğitim Kurumu Özel Kardelen Koleji’nde 19 Mayıs Atatürk’ü Anma, Gençlik ve Spor Bayramı Coşku İle Kutlandı.

Özel Kardelen Koleji 19 Mayıs Atatürk’ü Anma, Gençlik ve Spor Bayramını kutladı.  Kardelen Eğitim Kurumları kampüsünde düzenlenen kutlamalara  çok sayıda öğrenci ve öğretmen katıldı. Öğrenciler çeşitli yarışmalar ve etkinlikler ile keyifli dakikalar geçirdiler. Farklı görüntülülere sahne olan 19 Mayıs Atatürk’ü Anma, Gençlik ve Spor Bayramı kutlamalarında öğrencilere canlı müzik dinletisi yapıldı. Konuyla ilgili açıklama yapan Fen ve Anadolu lisesi müdürü Mürsel MERT şunları kaydetti; “Sevgili öğrenciler öncelikle hepiniz hoş geldiniz. Bildiğiniz üzere okulların kapanmasına kısa bir süre kaldı. 19 Mayıs Atatürk’ü Anma, Gençlik ve Spor Bayramını da fırsat bilerek kutlama organize ettik.   Gerek Milli gerekse dini bayramlarımız toplumumuzu bir arada tutan unsurlardır. Bayramlarda birlik ve beraberliğimiz hat safhaya çıkmalı, tarihimizi saygıyla anmalı ve esasında her bayramı önemini kavrayarak kutlamalıyız.

19 Mayıs, spor, sporcular ve gençlikle bütünleşmiş bir bayram olmasının yanı sıra Türkiye Cumhuriyetinin temellerinin atıldığı bir gündür bu nedenle tüm gençlerimizin 19 Mayıs Gençlik ve Spor Bayramınızı kutlarım umarım hepiniz keyifli dakikalar geçirirsiniz hepinize iyi eğlenceler diliyorum.” dedi.Kaynak: Yayıncı FİB Haber
banner15

İlgili Galeriler
Yorum yapabilmek için üye girişi yapmanız gerekmektedir. Üye değilseniz hemen üye olun.