banner461

Kardelen’den 25. Yıl Kutlama Şenliği

Nevşehir’in İlk Özel Okulu Kardelen Eğitim Kurumları, 25. Yıl Etkinlikleri ve Bahar Şenlikleri hız kesmeden devam ediyor.

banner503
Kardelen’den 25. Yıl Kutlama Şenliği
20 Mart 2019 Çarşamba 16:39

banner143
banner134

Kardelen Koleji 25. Yıl kutlamalarının ilkini halı saha ve İlkokul Oyun Bahçesinde düzenlenen etkinlikler ile gerçekleştirdi. Dönem sonuna kadar çeşitli etkinliklerle devam edecek olan kutlamalarda çeyrek asrı geride bırakan Kardelen Koleji öğrencileriyle birlikte eğlenceye doydu.

Nevşehir’de 25 yıldır eğitim veren Kardelen Koleji Bahar Şenlikleri ve 25. Yıl Kutlamaları İlköğretim Müdürü Faruk Çamcı’nın açılış konuşmalarını yapmaları ile devam etti. “ Kardelen Koleji olarak kuruluşumuzun 25.yılında öğrencilerimizle bir kutlama hazırladık. Bahar Şenliği ve 25. Yıldönümü kutlamalarımız geniş kampüsümüzde yapılmaktadır. Her sınıf için farklı oyunların hazırlandığı program ile öğrencilerimizin sanat yönünün gelişmesini, sportif faaliyetlerimiz ile performanslarını gösterebilmelerini hedeflemekteyiz. İlkokul ve anaokulu öğrencilerimiz için planladığımız etkinliklerimiz ilerleyen zamanlarda ortaokul öğrencilerimizin de katılacağı organizasyonlar ile devam edecektir. 


Kaynak: Yayıncı FİB Haber
banner15

İlgili Galeriler
Yorum yapabilmek için üye girişi yapmanız gerekmektedir. Üye değilseniz hemen üye olun.