banner461
banner195

Kardelen’den Yıldırım Hızıyla Sonuç

Nevşehir’in Özel Eğitimde Öncü Okulu Kardelen Eğitim Kurumları, Kardelene Giriş Sınavları Sonuçlarını Yıldırım Hızıyla Açıklıyor.

Kardelen’den Yıldırım Hızıyla Sonuç
07 Ocak 2019 Pazartesi 17:41

banner143
banner134

Son yıllardaki fiziki gelişimi,  kadrosunun güçlenmesi ve akademik başarılarıyla dikkatleri üzerine toplayan Kardelen Koleji, bursluluk sınavlarında da gösterdiği düzen ve ciddiyet ile beğeni toplamaya devam ediyor.

Geçtiğimiz haftasonu büyük ciddiyet ve disiplinle bursluluk sınavlarını gerçekleştiren Kardelen Koleji aynı ciddiyetle sonuçlandırdı. Son yıllarda bursluluk sınavlarında sistem ve disiplin sergileyen Kardelen Koleji 4, 5, 6 ve 7. Sınıflarında 3 bine yakın öğrencinin katıldığı sınavda bir o kadar da veliyi tesisinde ağırladı.

İlköğretim Müdürü Faruk Çamcı’nın velilere en geç çarşamba günü sonuçların açıklanacağını duyurmasına karşın büyük bir özveri ile çalışan Kardelen Sınav Yürütme Komisyonu sınav değerlendirmelerini bir günde açıkladı. Bursluluk sınavları hakkında açıklama yapan İlköğretim Müdürü Çamcı, “ Bugün akşam saatleri itibariyle tüm velilerimize cep mesajı yoluyla sonuçları ileteceğiz. Ayrıca sınava katılım sağlayan tüm velilere salı gününden itibaren dönüş yapacağız.”dedi.


Kaynak: Yayıncı FİB Haber
banner15

İlgili Galeriler
Yorum yapabilmek için üye girişi yapmanız gerekmektedir. Üye değilseniz hemen üye olun.