banner461

Kardelen’e eTwinning Ulusal Kalite Etiketi Ödülü

Çeyrek Asırlık Tecrübesiyle Nevşehir’in Lider Eğitim Kurumu Kardelen Koleji eTwinning Avrupa ve Ulusal Kalite Etiketi ile ödüllendirildi.

Kardelen’e eTwinning Ulusal Kalite Etiketi Ödülü
11 Eylül 2019 Çarşamba 14:29

banner143
banner134

Kardelen Ortaokulu olarak yürüttüğümüz “Say it for eTwinning Day…” ve “E-FEST” isimli eTwinning projelerinde yaptığımız çalışmalar, Ulusal Destek Servisi (UDS) tarafından yapılan değerlendirme sonucunda Ulusal Kalite Etiketi ile ödüllendirildi.

eTwinning Türkiye faaliyetleri Avrupa’da okul ortaklıklarının kurulması, bilişim teknolojilerinin eğitim öğretim faaliyetlerinde kullanılmasının yaygınlaştırılması, yenilikçi öğretim yöntem ve tekniklerinin Avrupa’da öğretmenler arası paylaşımının sağlanması, öğrenci ve öğretmenlerin bilişim teknolojilerini ve yabancı dili kullanma becerilerinin artırılması amaçlarını taşır.

Ulusal Kalite Etiketi, çok iyi niteliklere sahip eTwinning projelerine sahip öğretmenlere verilir ve projenin kendi ülkelerinde belirli bir kalite seviyesine ulaşmış olduğunu gösterir. Kardelen Koleji’nin bu ödülü almasına katkı sağlayan tüm öğretmen, öğrenci ve velilerimize teşekkür ederiz. Her zaman dediğimiz gibi “Gerçek Başarı Kardelenle Gelir”


Kaynak: Yayıncı FİB Haber
banner15

İlgili Galeriler
Yorum yapabilmek için üye girişi yapmanız gerekmektedir. Üye değilseniz hemen üye olun.