banner461

Kardelenler “Aldık Karneyi Hak Ettik Tatili” dedi

Nevşehir’in Lider Eğitim Kurumu Özel Kardelen Koleji Bir Dönemin Daha Sonuna Gelinmesinin Ardından Öğrencilerini Hediyelerle Tatile Uğurladı.

banner503
Kardelenler “Aldık Karneyi Hak Ettik Tatili” dedi
14 Haziran 2019 Cuma 10:00

banner143
banner134

Özel Kardelen Koleji ilköğretim ve lise öğrencileri hediyelerle tatile uğurlandı. Karne heyecanı yaşayacak öğrenciler, bir dönem boyunca verdikleri emeklerinin karşılığı olan karnelerini aldılar.

Kardelen Koleji kampüsünde düzenlenen törende İlköğretim Müdürü Faruk Çamcı tatilin nasıl değerlendirileceği, velilerin karne değerlendirmesinde hangi yolu izleyeceği hususunda açıklamalarda bulundu. “Çocuklarımızı hayata hazırlama sürecinde onlara doğru rehberlik yaparak güzel yarınlara birlikte taşıyabileceğimize inancımız tam. Onların iyi bir eğitim alması, kişiliklerinin gelişmesi, şekillenmesi ve iyi bir geleceğe hazır olmaları için büyük özveride bulunduğunuz bir eğitim-öğretim yılını sizlerle dayanışma içerisinde çalışarak güzel bir biçimde sonlandırmanın mutluluğunu yaşıyor. Öğrencilerimizin ihtiyaçları doğrultusunda geçirilecek bir tatil aile içi ilişkiyi geliştirme, duygusal birlikteliklerin artması ve birlikte geçirilen nitelikli vakitler açısından da bir fırsat oluşturacaktır. Bu duygu ve düşüncelerle tüm öğrencilerimize iyi tatiller.”


Kaynak: Yayıncı FİB Haber
banner15

İlgili Galeriler
Yorum yapabilmek için üye girişi yapmanız gerekmektedir. Üye değilseniz hemen üye olun.