banner461

Kardelenler Artık Ortaokullu

Kardelen Eğitim Kurumları 4. Sınıf öğrencilerinin muhteşem mezuniyeti 29 Mayıs Pazar günü Avanos Uranos da yapıldı.

banner503
Kardelenler Artık Ortaokullu
31 Mayıs 2016 Salı 14:54

banner143
banner134
Kardelen Eğitim Kurumları 4. Sınıf öğrencileri eğitim kademesinin ilk basamağı olan İlkokulu bitirip Ortaokula geçtiler. Bu özel günü düzenlenen muhteşem bir mezuniyet partisi ile kutladılar.
29 Mayıs Pazar günü yapılan mezuniyet partisinde Kardelen Eğitim Kurumları 4. Sınıf öğrencileri ile aileleri, öğretmen ve idare kadro yer aldı. Avanos Uranos de yapılan mezuniyet partisi fotoğraf çekimi ile başladı. Kardelen Eğitim Kurumları öğretmen, idare kadro ve öğrenciler ile ailelerinde gelmesiyle program açılışı yapıldı.
Ardından saygı duruşu, istiklal marşının okunması ve Kardelen Eğitim Kurumları İlköğretim Müdürü Faruk ÇAMCI’NIN konuşmasıyla program başladı. Faruk ÇAMCI yapığı konuşmasında; ‘’Bu gün çocuklarımız eğitim hayatlarının ilk kademesi olan ilkokul kademesini başarıyla tamamladılar. Artık hepsi birer Ortaokullu. Hepsi birbirinden çalışkan ve başarılı, her biriyle gurur duyuyorum. Çocuklarımızı geleceğe hazırlayan siz değerli ailelerimizi ve öğretmenlerimizi ayrı ayrı tebrik ediyorum. Böylesine güzel bir nesil yetiştiriyor olmanın gururunu sizlerle birlikte yaşıyorum.. Kardelen Eğitim Kurumları olarak öğrencilerimizle birlikte başarıdan başarıya koşmaya devam edeceğiz’’ dedi.
Faruk ÇAMCI’NIN konuşmasının ardından yemek eşliğinde aileler ve öğrenciler geleneksel Türk oyunlarından oluşan gösteriyi izlediler. Geleneksel oyunların sahnelendiği gösterinin ardından öğrencilerin hazırlamış olduğu koro gösterisi ve tiyatro gösterisi velilerin beğenisine sunuldu. Pasta kesimi, diploma ve madalyaların verilmesiyle devam eden mezuniyet partisi son olarak öğrencilerin toplu olarak kep atması ile sona erdi.


 

Kaynak: MHA
banner15

İlgili Galeriler
Yorum yapabilmek için üye girişi yapmanız gerekmektedir. Üye değilseniz hemen üye olun.