banner461
banner195

Kardelenli Öğrenciler Türk Bilim Adamlarını Tanıtıyor

Eğitim öğretimde Nevşehir’in öncü okulu olan Kardelen Eğitim Kurumları öğrencileri geçmişine sahip çıkıyor.

Kardelenli Öğrenciler Türk Bilim Adamlarını Tanıtıyor
10 Haziran 2016 Cuma 14:33

banner143
banner134
Kardelen Eğitim Kurumları ortaokul öğrencileri Türk Bilim adamlarının tanıtımı için kolları sıvadı. Öğrenciler yaptıkları çalışma ve araştırmalar ile geçmişimizden bugünümüze kadar var olan bilim adamlarımızı tüm okul öğrencilerine tanıtıyor. Yaptıkları büyük buluşlar ve çalışmalar ile tüm insanlığa hizmet etmiş olan Türk Bilim adamlarından Ali Kuşcu, Biruni, İbni Sinai Ömer Hayyam, Cezeri, Cahit Arf, Farabi, Feza Gürsey ve Harezmi gibi daha onlarca Türk Bilim adamının yer aldığı tarihimize sahip çıkarak bu büyük insanların tanıtımını yapan Kardelenli öğrenciler bir kez daha örnek bir çalışmada bulundular.
Kardelen Eğitim Kurumları İlköğretim Müdürü Faruk ÇAMCI,  Kardelenli öğrencileri Türk Bilim adamlarının tanıtımında göstermiş oldukları başarılı çalışmalarından dolayı tebrik ederek öğrencilere başarı belgelerini verdi.
Yer aldıkları her proje, yarışma ve çalışmaları ile örnek teşkil eden Kardelen Eğitim Kurumları yine eğitimdeki öncülüğünü ortaya koyarak böylesine güzel ve anlamlı bir çalışma ile geçmişine sahip çıktı. 

Kaynak: Yayıncı FİB Haber
banner15

İlgili Galeriler
Yorum yapabilmek için üye girişi yapmanız gerekmektedir. Üye değilseniz hemen üye olun.