banner461
banner195

Kardelenli Öğrencilerden Yine Anlamlı Bir Etkinlik

Kardelen Eğitim Kurumları 6.sınıf öğrencileri Çevre Koruma Kulübü olarak duyarlılığı yüksek muhteşem bir etkinliğe imza attılar.

Kardelenli Öğrencilerden Yine Anlamlı Bir Etkinlik
21 Mayıs 2016 Cumartesi 10:51

banner143
Kardelenli Öğrencilerden Yine Anlamlı Bir Etkinlik
İlgili Galeriye Git
banner134
Eğitim Öğretimde Nevşehir’in lider ve ilk özel eğitim kurumu olan Kardelen Eğitim Kurumları eğitim öğretimdeki başarısı kadar duyarlılığı yüksek bir nesil yetiştirmenin de gururunu yaşıyor. Toplumsal duyarlılığı yüksek ve bilinçli çocuklar yetiştirmenin öneminin farkında olan Kardelen Eğitim Kurumları yer aldığı her proje ve etkinlikle bunu ispatliyor.
Kardelen Eğitim Kurumları 6. Sınıf öğrencileri ile Fen Bilimleri öğretmeni Merve KARACA AY’IN hazırlamış oldukları etkinlikte kuşlar için yemlik ve suluklar yaparak okul bahçesindeki ağaçlara astılar. Birbirinden güzel ve yaratıcı yemlikler, suluklar yapan öğrenciler bunları okul bahçesindeki ağaçlara asarak güzel bir görsel oluşturdular. Etkinlikte yapılan yemlik ve suluklar görselliği kadar anlamlılığı ve duyarlılığı ile de büyük ilgi gördü.
Kardelen Eğitim Kurumları yer aldığı her proje ve etkinlikte toplumsal duyarlılığı yüksek ve bilinçli bir nesil yetiştiriyor. Sağlıklı yaşam, doğal çevremizin korunması, oyuncağı olmayan anaokullarına oyuncak yardımı ve yardıma muhtaç ailelere kıyafet yardımı gibi yer aldığı birçok proje ve etkinlikle herkese örnek teşkil ediyor.

 

Kaynak: Yayıncı FİB Haber
banner15

İlgili Galeriler
Yorum yapabilmek için üye girişi yapmanız gerekmektedir. Üye değilseniz hemen üye olun.