banner461
banner195

Kardelenli Öğretmenler Nevşehir'de Bir İlk'i Gerçekleştirdi !

Nevşehir'in Lider Eğitim Kurumu Özel Kardelen Koleji Öğretmenleri Bir İlk'e İmza Atarak Muhteşem Bir Tiyatro Gösterisi Hazırladı.

Kardelenli Öğretmenler Nevşehir'de Bir İlk'i Gerçekleştirdi !
29 Mayıs 2017 Pazartesi 14:30

banner143
banner134
Nevşehir'in Lider Eğitim Kurumu Özel Kardelen Koleji Öğretmenleri Bir İlk'e İmza Atarak Muhteşem Bir Tiyatro Gösterisi Hazırladı.
Kardelen Koleji öğretmenleri tarafından hazırlanan tiyatro gösterisi izleyicilerini büyüledi.  Kardelen Eğitim Kurumları Drama öğretmeni Osman ARSLAN'ın yönetmenliğini üstlendiği "Pişti" isimli tiyatro oyunu 21 kişilik dev öğretmen kadrosu ile seyircinin karşısına çıktı. Düzenlemeleri devam eden yeni konferans salonunda gösterime sunulan tiyatroya  Kardelen Eğitim Kurumları yönetim kurulu Başkanı Sayın Yücel MENEKŞE ile yönetim kurulu üyeleri, idareciler öğretmen, veli ve öğrenciler katıldı. Programın açılış konuşmasını yapan Kardelen Eğitim Kurumları yönetim kurulu başkanı  Sayın Yücel MENEKŞE şu açıklamalarda bulundu;

"Değerli velilerimiz öncelikle hepiniz hoş geldiniz. Bu gün sizlere okulumuz öğretmenlerinin hazırlamış olduğu tiyatro gösterisini sunacağız. Bende sizler gibi heyecanlıyım gösteriye başlamadan önce izninizle bir kaç konuya değinmek istiyorum. Bildiğiniz üzere uzun süredir yaptığımız çalışmalar sonucunda konferans salonu ve yemekhanemizde sona gelmiş bulunmaktayız. Siz değerli velilerimiz ve öğrencilerimiz için gece gündüz demeden büyük bir özveriyle inşaatımızı tamamladık. Eğitim öğretimdeki büyük başarılarımızın yanında her yıl fiziki olarak yaptığımız çalışmalar ile okulumuzu daha da ileriye taşımaktayız. Çalışmalarımız boyunca bizleri yalnız bırakmayıp emeklerini hiçbir şekilde esirgemeyen tüm Kardelen ailesine teşekkürlerimi sunuyorum." dedi.
  Tiyatro gösteriminin ardından ilköğretim müdürü Faruk ÇAMCI bu güzel salonun ilk etkinliğini yapan tüm öğretmenleri tebrik etti. Bizde Kardelen Eğitim Kurumları olarak 6 ay boyunca hayatlarının her alanından ödün vererek hazırladıkları bu muhteşem tiyatro gösterisinden dolayı tüm öğretmenlerimize teşekkürlerimizi sunuyoruz. 
Gösteri izleyen herkesten büyük beğeni kazandı. Kısa sürede öğrencilerini hem sınavlara hazırlayan hem de bu denli başarılı bir oyun ortaya koyan öğretmenler idareciler ve veliler tarafından tebrik edildi.

 

Kaynak: Yayıncı FİB Haber
banner15

İlgili Galeriler
Yorum yapabilmek için üye girişi yapmanız gerekmektedir. Üye değilseniz hemen üye olun.